ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНА ОСВІТА м.КИЄВА Реалізація проекту Фонду литовсько-української молодіжної ради «Пізнавати та відкривати разом»
e-mail Друк PDF

Реалізація проекту Фонду литовсько-української молодіжної ради «Пізнавати та відкривати разом»

Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва протягом 08-14 жовтня 2017 року гостинно приймає молодіжну делегацію Кедайняйського центру професійної підготовки Литовської республіки.

Програма перебування в Києві литовських студентів здійснюється за проектом Фонду литовсько-української молодіжної ради «Пізнавати та відкривати разом».

Метою проекту є сприяння неформальним освітнім методам розвитку національної та історичної обізнаності молоді в Україні та Литві.

Дні спілкування молоді обох країн насичені культурними заходами, відвідуванням музеїв, обміном інформацією, рольовими іграми, присвяченими добі перебування України у Великому князівстві Литовському.

Молоді люди, учасники проекту, розвивають міжкультурні компетенції, історичну поінформованість, зацікавленість та повагу до традицій наших народів і країн, толерантність та дружнє ставлення один до одного. Заходи нікого не залишають байдужим.

 

 

 

 

 
http://pto-kyiv.com.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6181382015.jpg
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

11 грудня 2018На даний момент 32 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1309
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1811497