ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНА ОСВІТА м.КИЄВА 0 листопада 2017 року о 14.00 год. відбулося відкриття Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»
e-mail Друк PDF

30 листопада в Києві почнеться Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

30 листопада в Києві почнеться Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

30 листопада 2017 року о 14.00 год. відбулося відкриття Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» на базі Київського національного університету будівництва і архітектури у якому цього року змагатимуться 150 учасників за 8 компетенціями.

Учасників Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine привітали: заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, представники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та інші почесні гості.

Конкурс триватиме впродовж 3 днів на базах професійно-технічних навчальних закладів м.Києва: Вищого професійного училища №33 м.Києва, Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації», Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури, Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства, Київського професійного будівельного ліцею, Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу, Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва і проводитиметься за такими компетенціями:

  • кондитерське мистецтво,
  • кулінарне мистецтво,
  • перукарське мистецтво,
  • технології моди,
  • зварювальні роботи,
  • сухе будівництво та штукатурні роботи,
  • облицювальні роботи,
  • сантехніка та опалення.

У змаганнях візьмуть участь команди з усіх регіонів та м. Києва, до яких увійшли учні (студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, кваліфіковані робітники, фахівці віком від 18 до 22 років.

 
http://pto-kyiv.com.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6181382015.jpg

23 жовтня 2018На даний момент 28 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1311
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1793704