ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНА ОСВІТА м.КИЄВА Київський міський турнір з правознавства серед учнів закладів професійної освіти міста Києва
e-mail Друк PDF

Київський міський турнір з правознавства

серед учнів закладів професійної освіти міста Києва

 

5 грудня 2017 року у приміщенні Вищого професійного училища № 25   м. Києва відбувся міський турнір з правознавства серед учнів закладів професійної освіти, присвячений Всеукраїнському тижню права.

Організаторами цього турніру є Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головне територіальне управління юстиції у м. Києва.

Метою турніру було підвищення рівня правових знань учнів з конституційного, трудового та цивільного законодавства, формування в них правової культури.

Турнір складався відповідно з трьох турів. У першому турі змагання відбувались у формі безпосереднього розгляду запропонованих питань командами. Другий і третій тури проходили у формі тестування.

Правове змагання оцінювало фахове журі з працівників Головного територіального управління юстиції у м. Києві, а саме:

                   Голова журі - Уфімцев Сергій Петрович – заступник начальника Управління –  начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

Члени журі - головні спеціалісти зазначеного відділу - Легкий Орест Володимирович та Плакида Світлана Григорівна.

         Перемогу в турнірі здобула команда структурного підрозділу з підготовки робітничих професій Київського професійно-педагогічного коледжу ім. Антона Макаренка у складі Макаренко Уляни, Галаніної Юлії і Рудківської Наталії.

         Друге місце виборола команда ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну» у складі Гулака Богдана, Гапонько Валерії та Рябець Віталіни.

         Третє місце посіла команда ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва» у складі Бахура Андрія, Шиденко Наталії та Соколової Ольги.

         Команди Навчально-наукового центру профтехосвіти Національної академії педагогічних наук України, Київського професійного енергетичного ліцею, Вищого професійного училища Національного авіаційного університету, Вищого професійного училища № 33 м. Києва, Київського професійного ліцею транспорту нагороджені подяками Головного територіального управління юстиції у м. Києві за активну участь у турнірі.

         Управління професійної освіти вітає призерів турніру і бажає їм подальших перемог у житті.

 

 
http://pto-kyiv.com.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6181382015.jpg
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

20 березня 2019На даний момент 36 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1309
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1888878