ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНА ОСВІТА м.КИЄВА МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
e-mail Друк PDF

МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Міський етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ-й для студентів та ІІІ-й для учнів ЗНЗ, які за рішенням журі стали переможцями попереднього етапу) відбудеться 14 січня 2012 року в приміщенні Київського університету імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13Б). Початок о 9:30. Заявку слід надіслати факсом (553-99-83) або на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду за таким зразком: заявка.
Учасники мають узяти з собою зошит у лінійку (12 аркушів) та ручку із синьою пастою. Указ Президента України від 30.09.2010 № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»
Лист Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України від 31.10.2011 № 1/9-806 «Про проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2011-2012 н.р.»
Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Цікаво: Кобзарева ікона

ImageМета Конкурсу - вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвитку їхнього творчого потенціалу, виховання в молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами.
Завершальний етап конкурсу, учасники якого представлятимуть усі регіони України, відбудеться в лютому 2012 року. Найкращим творцям художнього слова з числа учнівської та студентської молоді та їх наставникам буде вручено дипломи, нагороди Міністерства та цінні подарунки. За підсумками Міжнародного етапу переможців мовно-літературного марафону із зарубіжжя також буде відзначено спеціальними дипломами.
За результатами Конкурсу щороку 39-м найкращим учням та студентам призначатимуться стипендії Президента України.
На фото. Сюжетно-тематичний килим за мотивами літературних творів Т.Шевченка  «Думи мої, думи…» кіровоградської художниці Е.Руденко (фрагмент).

 
http://pto-kyiv.com.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6181382015.jpg

10 грудня 2016На даний момент 12 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1225
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1450242