Новини
e-mail Друк PDF

 

26 жовтня 2010 року у приміщенні Київського професійно-педагогічного коледжу ім.А.С.Макаренка відбувся вечір-зустріч з ветеранами столичної профтехосвіти присвячений 70-річчю створення державної системи підготовки робітничих кадрів

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

 

06 жовтня  2010 року в приміщенні відділу професійно-технічної освіти (вул. Артема, 24, конференц-залі) відбулася нарада директорів ПТНЗ м.Києва.

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Шановні працівники профтехосвіти!

Вітаю Вас із  професійним святом - Днем працівників освіти, святом, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті.  Доземний уклін  Вам - учителям, вихователям, викладачам, майстрам, зусиллями яких плекається  майбутнє нашого міста і всієї України. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок - вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнений, що Ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Бажаю Вам, шановні освітяни, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

З повагою

Заступник начальника-начальник відділу профтехосвіти            Микола Кучинський

 

 
e-mail Друк PDF

24 вересня 2010 року на базі Київського вищого професійного училища сервісу та дизайну відбулось засідання міської методичної секції для заступників директорів з навчально-виробничої роботи професійно-технічних навчальних закладів м. Києва з питань впровадження інноваційних технологій навчання та виробництва, їх застосування у навчально-виробничому процесі.

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Дорогі  учні та співробітники 
професійно-технічних навчальних закладів                                         столиці!

Прийміть найщиріші поздоровлення з 1 вересня – Днем знань!
Це день, з якого починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкій шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Бажаємо усім учням гарних оцінок, цікавих занять, вірних товаришів. 
Хай новий навчальний рік відкриє для молоді нові можливості у досягненні омріяної мети, підкоренні вершин знань, педагогам принесе задоволення від праці,  батькам додасть упевненості в освіченості й щасливій долі своїх дітей. 
Натхнення Вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління.

З новим навчальним роком! З новими успіхами і досягненнями!

 


Аркуш 225 з 232

24 червня 2018На даний момент 29 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1301
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1717560