Новини
e-mail Друк PDF

Проведення атестаційної експертизи

у столичних закладах професійної (професійно-технічної) освіти, що надають освітні послуги у сфері професійно-технічної освіти та повної загальної середньої освіти. 

Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у квітні 2018 року проводиться атестаційна експертиза професійно-теоретичної, професійно-практичної підготовки та загальноосвітньої підготовокучнів, слухачів  випускних груп у закладах професійної (професійно-технічної) освіти, що надають освітні послуги у сфері професійно-технічної освіти та повної загальної середньої освіти у:

Державному навчальному закладі «Київський центр професійно-технічної освіти»,

Київському вищому професійному училищі залізничного транспорту імені В.С.Кудряшова,

Київському професійному ліцеї будівництва і комунального господарства,

Київському професійному будівельному ліцеї,

Вищому професійному училищі № 33 м. Києва,

Державному професійно-технічному навчальному закладі «Київське вище професійне училище машинобудування та комп’ютерно-інтегрованих технологій»,

Київському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою,

Структурному підрозділі підготовки робітничих кадрів Київського професійно-педагогічного  коледжу ім. Антона Макаренка.

У якості експертів з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовок були залучені кваліфіковані фахівці - роботодавці з установ, організацій, підприємств, які оцінювали навчальні досягнення випускників державних навчальних закладів професійної (професійно-технічної.Комплексні кваліфікаційні завдання були проведені у навчальних кабінетах, лабораторіях, навчально-виробничих майстернях закладів професійно-технічної освіти.

Атестовані заклади набувають права видачі документа про професійно-технічну освіту та атестата про повну загальну середню освіту державного зразка. 

Департаментом освіти і науки, молоді та спорту висловлює подяку співробітникам Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка та соціальним партнерам – керівникам підприємств -  замовникам робітничих кадрів за практичний досвід в роботі та оцінку навчальних досягнення учнів, рівня педагогічних працівників, стану матеріально-технічної бази на відповідність Державним вимогам.

 
e-mail Друк PDF

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва відзначив свій 50-річний ювілей

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва відзначив свій 50-річний ювілей

Ювелір – це той, хто із шматка металу

виготовляє витвори мистецтва,

шануючи свою працю і приносячи

задоволення людям.

За час свого існування Центром підготовлено більше 20000 кваліфікованих робітників для підприємств ювелірної галузі і сфери побуту.

Педагогічними працівниками Центру розроблені державні стандарти професійної підготовки за професіями: «Ювелір-закріпник», «Ювелір (ювелір-модельєр)», «Контролер художніх виробів», «Огранувальник вставок для ювелірних та художніх виробів».

Навчальний заклад має надійних партнерів: Асоціація ювелірів України, Торговий дім «Сова», ТОВ «Діамант-13», Київське міське відділення «Укрпошта», ТОВ «ДЦ Україна» та інші.

Здобутком закладу є гарантія працевлаштування випускників, якими він пишається.

Бажаємо наступних професійних, освітянських перемог працівникам навчального закладу.

 
e-mail Друк PDF

12 квітня 2018 року на базі Київського професійного будівельного ліцею за підтримки Київської організації ветеранів-прикордонників спільно з Департаментом персоналу Державної прикордонної служби України проведено військово-патріотичний захід для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва та загальноосвітніх шкіл Дарницького та Деснянського районів м. Києва.

Заходом передбачалось:

- презентація Державної прикордонної служби України;

- демонстрація озброєння, яке використовується прикордонниками в ході виконання бойових завдань.

У заході брало участь 24 навчальні заклади професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва із загальною кількістю 320 учнів.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву та педагогічному колективу Київського професійного будівельного ліцею за високу організацію з підготовки та проведення заходу.

 
e-mail Друк PDF

Виставка-конкурс декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та технічної творчості "АRTWORK ПТО-2018"

Виставка-конкурс декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та технічної творчості "АRTWORK ПТО-2018"

З 2- 6 квітня 2018 року Київський державний будинок художньої та технічної творчості при сприянні управління професійної освіти міста Києва була проведена виставка-конкурс з технічної творчості, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва серед учнів професійно (професійно-технічних) навчальних закладів міста Києва "ARTWORK ПТО - 2018". Виставку-конкурс організовано з метою виявлення і підтримки талановитої, творчо-обдарованої учнівської молоді, виховання естетичного та художнього смаку, стимулювання розвитку творчого пошуку та ініціативи при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і техніки виконання, обміну творчими досягненнями та досвідом серед молоді та педагогів. На виставці були представлені роботи: художня вишивка, вироби з природних матеріалів (лозоплетіння та вироби з соломки), художнє різьблення, випилювання по дереву, народні та авторські ляльки-мотанки, художнє плетіння, бісероплетіння, ткацтво, мозаїка та багато іншого.

 
e-mail Друк PDF

 29 березня 2018 року на базі Київського вищого професійного училища деревообробки проведено семінар для інженерів з охорони праці закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва на тему: «Знання, розуміння і дотримання вимог охорони праці - запорука безпеки».

У роботі семінару взяли участь: Мусієнко Таїсія Петрівна-заступник начальник управління професійної освіти Департаменту освіти і науки молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Зозуля Володимир Петрович - головний спеціаліст управління професійної освіти Департаменту освіти і науки молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації, Грузевич Світлана Олегівна-начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Київській області, Дуброва Наталія Йосипівна-завідувач сектору з охорони праці та безпеки життєдіяльності відділу адміністративної роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, Бойко Володимир Вікторович-головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області, Кувеньов Олександр Вікторович - головний інспектор відділу пожежної безпеки Головного управління ДСНС України у м.Києві.

Представники Головного управління Держпраці у Київській області, Головного управління ДСНС України у м.Києві та Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України виступили з доповідями щодо змін у законодавстві про охорону праці, пожежну безпеку, нормативно правових актах Міністерства освіти і науки України. Наголосили на необхідності дотримання вимог нормативно правових актів з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки в навчальних закладах, акцентували увагу на типові порушення вимог безпеки, порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій, тощо. Відповіли на запитання учасників семінару.

 

Детальніше...
 


Аркуш 5 з 233

21 серпня 2018На даний момент 53 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1305
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1755904