Новини
e-mail Друк PDF

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії «Столяр будівельний»

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії «Столяр будівельний»

15-18 травня 2018 року на базі Дніпровського вищого професійного училища будівництва відбувся Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії «Столяр будівельний».

За підсумками конкурсу учень Київського вищого професійного училища деревообробки Примич Олексій Васильович посів І місце.

 

 
e-mail Друк PDF

8 травня - День пам'яті та примирення

8 травня - День пам'яті та примирення

Цей день був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції, приуроченій до 60-ї річниці закінчення Другої світової війни в Європі. В Україні донедавна відзначалося на офіційному рівні лише свято Дня Перемоги 9 травня, однак в 2014 році, коли розпочалася російська інтервенція, офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни в Європі та перемоги над нацизмом проходили два дні – 8 й 9 травня.

У 2015 році указом Президента було введено День пам’яті та примирення, який відзначається 8 травня. Таким чином Україна доєдналася до всього світу у скорботі за жертвами Другої світової війни.

«Українці в лавах Об’єднаних Націй перемогли агресора» – цьогорічні національні урочистості пройдуть під цим гаслом. Майже сім мільйонів солдат в семи арміях – такий фронт виставила Україна в боротьбі проти нацизму.

У Києві в рамках національних урочистостей до Дня пам’яті і примирення 8 травня о 12:00 біля Національного музею історії України (вул. Володимирська, 2) відкриється фотодокументальна виставка про внесок українських повстанців в перемогу над нацизмом «УПА – відповідь нескореного народу». Команда істориків мовою фактів, розсекречених документів та унікальних світлин розповість про витоки та результати збройної боротьби УПА проти нацистської Німеччини, тогочасну інформаційну війну та бандерівців – в’язнів концтаборів.

О 23:01 традиційно відбудеться акція «Перша хвилина миру», адже саме тоді в Європі припинився вогонь після капітуляції Німеччини.

Український інститут національної пам’яті просить українців цими днями доповнити свій одяг червоним маком – символом пам’яті майже 8 мільйонів загиблих співвітчизників та 65 мільйонів вбитих у Другій світовій війні по всьому світові.

 
e-mail Друк PDF

Святковий концерт
для ветеранів і дітей війни та з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення,

73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

 
e-mail Друк PDF

Дбаємо  про довкілля 

За ініціативи учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва на території Національного природного парку «Голосіївський» проведено міську екологічну акцію, присвячену Дню Чорнобильської трагедії під гаслом «Відновимо рідну природу».

В акції брали участь учні з числа активу учнівського самоврядування закладів професійно-технічної освіти міста Києва.

 

 

 
e-mail Друк PDF

Змагання юних правознавців професійно-технічної освіти

 

 25 квітня 2018 року на базі Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства провело правознавчий турнір «Я знаю свої права!», який є 2-м етапом міського правового змагання. 1-й етап серед команд школярів міста відбувся напередодні Головне територіальне управління юстиції у м. Києві в рамках проекту «Я маю право!». за Указом Президента України від 14.11.2017  № 361/2017 та з метою підвищення зацікавленості учнівської молоді до правових знань, закріплення засвоєного учнями навчального матеріалу з правознавства, розвитку логічного мислення, вироблення вмінь застосовувати здобуті правові знання на практиці, здобуття досвіду командної гри за співпрацею з управлінням професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту

Детальніше...
 


Аркуш 5 з 235

19 листопада 2018На даний момент 33 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1311
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1820439