Новини
e-mail Друк PDF

 
e-mail Друк PDF

ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ З ПРОФЕСІЇ "МОНТАЖНИК САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ТА УСТАТКУВАННЯ"

20 грудня 2017 року на базі Державного навчального закладу «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» відбулася значима подія як для закладу освіти, так і для столичної професійної (професійно-технічної) освіти – відкриття сучасного навчально-практичного центру з підготовки за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

Це другий навчально-практичний центр, який було відкрито у м. Києві протягом 2017 року.

Заклад професійної (професійно-технічної) освіти отримав з державного бюджету за сприянням Міністерства освіти і науки України на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази 599 тис. грн., яку було спрямовано на придбання обладнання, інструментів, матеріалів та устаткування.

Головною метою діяльності навчально-практичного центру є реалізація завдань щодо удосконалення практичної підготовки учнів, слухачів, які навчаються за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», впровадження в освітній процес новітніх та інноваційних виробничих технологій із застосуванням високоякісного будівельного інструменту та сучасного обладнання.

 

DSC 0595DSC 7909

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0542

DSC 0583

 
e-mail Друк PDF

Лідери учнівського самоврядування професійно-технічних 

 навчальних закладів міста Києва ознайомилися з досвідом                          

 студентського  самоврядування Сполучених Штатів Америки

 

            14 грудня 2017 року відбулося чергове засідання клубу «Лідер», яке було присвячене вмінням опанування власним настроєм, зацікавлення власними ідеями і створенням кола однодумців.

            Другий рік триває співпраця управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту з громадською організацією «Поруч» щодо діяльності творчого об’єднання «Лідер», яке працює на базі Київського міського будинку учителя і продовжує традиційну роботу над закладанням лідерських якостей активу учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів.

Тренери громадської організації «Поруч» провели тренінг із зазначеної тематики.

            Згодом перед присутніми виступили і поділилися досвідом роботи студентського самоврядування в Сполучених Штатах Америки студенти Університету Святого Лаврентія (St. Lawrence Univercity) Леіф, Кленсі, Вів’єка, Густаф, які прибули в Україну на запрошення громадської організації «Поруч».

Це вищий навчальний заклад з напрямків мистецтва, освіти, адміністрування та інших. Учасники навчального процесу Університету мають понад 100 різноманітних громадських організацій.

Американські студенти також поділилися з лідерами учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів досвідом щодо втілення громадських ініціатив, залучення однодумців.

Лідери учнівського самоврядування закладів професійної освіти активно задавали запитання американським гостям та одержували на них змістовні відповіді.

 

 
e-mail Друк PDF

Вітаємо команду міста Києва

за ІІ загальнокомандне місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності WorldSkills Ukraine серед учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів

 

 
e-mail Друк PDF

Конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання

 

7 грудня 2017 року на базі Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти НАПН України відбувся конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання м. Києва з професії «Слюсар з ремонту автомобілів». Переможець конкурсу – Ляшук Анатолій Сергійович, майстер виробничого навчання Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти НАПН України.

 

 

 


Аркуш 5 з 227

24 травня 2018На даний момент 54 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1276
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1691724