Новини
e-mail Друк PDF

Київський міський турнір з правознавства

серед учнів закладів професійної освіти міста Києва

 

5 грудня 2017 року у приміщенні Вищого професійного училища № 25   м. Києва відбувся міський турнір з правознавства серед учнів закладів професійної освіти, присвячений Всеукраїнському тижню права.

Організаторами цього турніру є Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головне територіальне управління юстиції у м. Києва.

Метою турніру було підвищення рівня правових знань учнів з конституційного, трудового та цивільного законодавства, формування в них правової культури.

Турнір складався відповідно з трьох турів. У першому турі змагання відбувались у формі безпосереднього розгляду запропонованих питань командами. Другий і третій тури проходили у формі тестування.

Правове змагання оцінювало фахове журі з працівників Головного територіального управління юстиції у м. Києві, а саме:

                   Голова журі - Уфімцев Сергій Петрович – заступник начальника Управління –  начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

Члени журі - головні спеціалісти зазначеного відділу - Легкий Орест Володимирович та Плакида Світлана Григорівна.

         Перемогу в турнірі здобула команда структурного підрозділу з підготовки робітничих професій Київського професійно-педагогічного коледжу ім. Антона Макаренка у складі Макаренко Уляни, Галаніної Юлії і Рудківської Наталії.

         Друге місце виборола команда ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну» у складі Гулака Богдана, Гапонько Валерії та Рябець Віталіни.

         Третє місце посіла команда ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва» у складі Бахура Андрія, Шиденко Наталії та Соколової Ольги.

         Команди Навчально-наукового центру профтехосвіти Національної академії педагогічних наук України, Київського професійного енергетичного ліцею, Вищого професійного училища Національного авіаційного університету, Вищого професійного училища № 33 м. Києва, Київського професійного ліцею транспорту нагороджені подяками Головного територіального управління юстиції у м. Києві за активну участь у турнірі.

         Управління професійної освіти вітає призерів турніру і бажає їм подальших перемог у житті.

 

 
e-mail Друк PDF

ЗАПОЧАТКОВАНО ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ КОНКУРС «ЧЕСТЬ І ЗВИТЯГА»

30 листопада 2017 року в Київському професійному ліцеї будівництва і комунального господарства відбулась предметна частина міського військово-патріотичного конкурсу «Честь і звитяга» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м.Києва, присвяченого відзначенню Дня Збройних Сил України.

Цей конкурс започатковано управлінням професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) за співпрацею з Київським міським військовим комісаріатом і Київською міською організацією Товариства сприяння обороні України.

Конкурс проводиться з метою формування в учнів почуття патріотизму, їх морально-психологічної та фізичної готовності до захисту Вітчизни, підняття престижу та популяризації військової служби.

В конкурсі брали участь команди від усіх 23 професійно-технічних навчальних закладів міста. У предметній частині конкурсу учнівські команди, які складалися з чотирьох учасників від кожного навчального закладу, змагалися за двома номінаціями: «Наказ із штабу» та «До захисту вкраїнської землі готові».

В рамках номінації «До захисту вкраїнської землі готові», яка проходила в спортивній залі ліцею, учні змагались у таких військово-прикладних видах як збирання-розбирання автомата, спорядження магазину автомата, стрільба з малокаліберної ґвинтівки.

В рамках номінації «Наказ із штабу», яка проходила в навчальному кабінеті, учні розвязували практичні завдання з предмету «Захист Вітчизни».

Оцінювало змагання учнів фахове журі, яке очолює заступник Київського міського військового комісара, підполковник Слюсаренко ігор Володимирович. Заступником голови журі є заступник голови Київської міської організації Товариства сприяння обороні України Соловей Сергій Володимирович. Змагання зі зброєю оцінювали військовослужбовці Київського міського військового комісаріату, які мають досвід бойових дій на Сході нашої держави.

В предметних номінаціях у загальнокомандному заліку передбачувано перемогла команда Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Друге місце виборола команда Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва». Третє місце здобула команда Державного навчального закладу «Київське вище професійне училище водного транспорту».

Управління професійної освіти вітає команди-переможців предметних номінацій конкурсу. Але власне конкурс ще триває. Змагання за творчими номінаціями конкурсу «Розповім про героя АТО» та «Патріотичний гурт» відбудуться 7 грудня 2017 року в приміщенні Київської міської організації Товариства сприяння обороні України.

 

 

 

 
e-mail Друк PDF

Відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine

На базі професійно-технічних навчальних закладів м.Києва відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine

З 30 листопада по 2 грудня у місті Києві на базі професійно-технічних навчальних закладів м.Києва відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine серед учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів за компетенціями:

 • кондитерське мистецтво,
 • кулінарне мистецтво,
 • перукарське мистецтво,
 • технології моди,
 • зварювальні роботи,
 • сухе будівництво та штукатурні роботи,
 • облицювальні роботи,
 • сантехніка та опалення.

Вітаємо переможців – учнів професійно-технічних навчальних закладів  міста Києва:

Шевченко Владислава, учня Київського  вищого професійного училищабудівництва і архітектури – 1 місце  у компетенції  «Облицювальні роботи»

Дідковського Руслана,  учня Київського  вищого професійного училища будівництва і дизайну – 2 місце у компетенції  «Сухе будівництво та штукатурні роботи»

Шувалову Марину, ученицю Київського  вищого професійного училища технологій та дизайну одягу – 3 місце у компетенції  «Технології моди»;

Бажаємо  успіхів, натхнення, подальших перемог та фахового зростання!

 
e-mail Друк PDF

30 листопада в Києві почнеться Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

30 листопада в Києві почнеться Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

30 листопада 2017 року о 14.00 год. відбулося відкриття Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» на базі Київського національного університету будівництва і архітектури у якому цього року змагатимуться 150 учасників за 8 компетенціями.

Учасників Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine привітали: заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, представники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та інші почесні гості.

Конкурс триватиме впродовж 3 днів на базах професійно-технічних навчальних закладів м.Києва: Вищого професійного училища №33 м.Києва, Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації», Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури, Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства, Київського професійного будівельного ліцею, Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу, Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва і проводитиметься за такими компетенціями:

 • кондитерське мистецтво,
 • кулінарне мистецтво,
 • перукарське мистецтво,
 • технології моди,
 • зварювальні роботи,
 • сухе будівництво та штукатурні роботи,
 • облицювальні роботи,
 • сантехніка та опалення.

У змаганнях візьмуть участь команди з усіх регіонів та м. Києва, до яких увійшли учні (студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, кваліфіковані робітники, фахівці віком від 18 до 22 років.

 
e-mail Друк PDF

Міжнародний чемпіонат кондитерського мистецтва та конкурс професійної майстерності кондитерів

В рамках харчової виставки-ярмарку «ПРОДЕКСПО» з 14 по 17 листопада в м. Мінську, (Білорусія) відбулися Міжнародний чемпіонат кондитерського мистецтва та конкурс професійної майстерності кондитерів. Найкращі кондитери - професіонали та аматори з Польщі, Росії, Білорусії, України та інших країн, представили відвідувачам і членам міжнародного журі вишукані витвори у різних номінаціях.

Команда нашого навчального закладу взяла участь у двох номінаціях змагань серед учнів навчальних закладів та здобула 7 медалей:

у номінації «Цукрові квіти»

Золота медаль - Міняйло Надія (105 гр.) – майстер в/н Павлюк О.В.

      у номінації «Художня робота з тіста, пряники ручної роботи»

Золота медаль - Міняйло Надія (105 гр.) – майстер в/н Павлюк О.В.

Золота медаль - Кирилко Валентина (105 гр.) – майстер в/н Павлюк О.В.

Золота медаль - Денис Максим (106 гр.) – майстер в/н Литвинко Т.В.

Золота медаль - Христич Марія (206 гр.) – майстер в/н Литвинко Т.В..

Золота медаль - Турчин Богдан (304 гр.) – майстер в/н Порубенська Ж.Ф.

Золота медаль -Осадчук Катерина (304 гр.) – майстер в/н Порубенська Ж.Ф.

ВІТАЄМО ЗОЛОТИХ ПРИЗЕРІВ!!! Дякуємо майстрам виробничого навчання та викладачам!

Педагоги та учні училища познайомились із колегами з провідних білоруських навчальних закладів, презентації яких були представлені на «Лінійці коледжів». Сподіваємося на майбутню співпрацю з ними.

 

 

 

 

 


Аркуш 6 з 227

24 травня 2018На даний момент 55 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1276
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1691724