Новини
e-mail Друк PDF

Змагання юних правознавців професійно-технічної освіти

 

 25 квітня 2018 року на базі Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства провело правознавчий турнір «Я знаю свої права!», який є 2-м етапом міського правового змагання. 1-й етап серед команд школярів міста відбувся напередодні Головне територіальне управління юстиції у м. Києві в рамках проекту «Я маю право!». за Указом Президента України від 14.11.2017  № 361/2017 та з метою підвищення зацікавленості учнівської молоді до правових знань, закріплення засвоєного учнями навчального матеріалу з правознавства, розвитку логічного мислення, вироблення вмінь застосовувати здобуті правові знання на практиці, здобуття досвіду командної гри за співпрацею з управлінням професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Сучасна профорієнтація школярів

Відповідно до плану роботи управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за сприяння Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine», з метою популяризації робітничих професій серед шкільної молоді, формування свідомого професійного вибору, в рамках проекту роботодавців м.Києва «Сучасна профорієнтація школярів» протягом квітня 2018 року було проведено низку екскурсій на підприємства м. Києва для учнів 9-х, 11-х класів.

Зокрема відбулись екскурсії до: дизайнерського ательє GOLDA, швейного виробництва Jannetvon Klingen, «Української залізничної швидкісної компанії» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

Заходи були корисними тому, що школярі мали можливість ознайомитись з професіями в реальних умовах, поспілкуватись з працівниками підприємств для прийняття рішення щодо свого професійного майбутнього.

 20180424 152338         IMG 20180426 135200          IMG 20180426 135547

 
e-mail Друк PDF

Вернісаж педагогічної творчості закладів столичної професійної (професійно-технічної) освіти

25 квітня 2018 року на базі Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка відбувся міський методичний захід «Вернісаж педагогічної творчості закладів столичної професійної (професійно-технічної) освіти» на тему: «Педагогічний START UP: від ідеї до реальних результатів». У Вернісажі були представлені 6 освітніх проектів, які пройшли попередній відбір для показу педагогічним колективам профтехосвіти м. Києва.

Журі конкурсу відзначили високий професіоналізм та креативність кожного проекту, а також сучасний підхід до реалізації освітянських потреб. Педагогічні колективи дружніми, схвальними оплесками підтримували авторів проектів і щиро дякували за представлені інновації в професійній освіті м. Києва.

Атмосферу освітянського методичного свята доповнили покази колекцій одягу ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва», Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу, Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва, виступи вокально-хореографічного ансамблю Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка та дитячі вокально-танцювальні колективи Будинку дитячої творчості «Гармонія» Шевченківського району м. Києва.

Підсумкові результати:

І місце - Київське вище професійне училище залізничного транспорту імені В.С. Кудряшова, назва проекту «Навчальний компакт-тренажер локомотива ЧС-4, ЧС-8»;

ІІ місце – Державний навчальний заклад «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», назва проекту «Крок в майбутнє» (підвищення енергоефективності);

ІІІ місце – Київське вище професійне училище будівництва і дизайну, назва проекту «Від ідеї до комфорту» (продовження німецько-українського проекту з професії «маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань»);

Лауреати:

  1. Вище професійне училище №33 м. Києва, назва проекту «Агенти освітніх змін» (підготовка до ЗНО);
  2. Державний навчальний заклад «Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва», назва проекту «Навчальна майстерня з надання послуг населенню з ремонту взуття та одягу»;
  3. Київське вище професійне училище деревообробки, назва проекту «Книга «Сторінками історії» (виготовлення виробу з деревини)».

 

  Висловлюємо щиру подяку директору Щербак О.І. та педагогічному колективу Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка за створені сприятливі умови для проведення міського заходу закладів столичної професійної освіти та безпосередню участь у Вернісажі педагогічної творчості.

 
e-mail Друк PDF

В Україні вшановують 32-гу річницю Чорнобильської катастрофи

В Україні вшановують 32-гу річницю Чорнобильської катастрофи
Цього дня у 1986 році сталася аварія на Чорнобильській АЕС – найбільша техногенно-екологічна катастрофа сучасності.

26 квітня 1986 року о 1 год. 23 хв. на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний хімічний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу.

Внаслідок вибуху виникла пожежа, яка перекинулася на дах третього енергоблоку. Майже одразу на місце аварії приїхали пожежники. Вогонь гасили до 5 години ранку. Проте, у середині самого четвертого блоку його вдалося ліквідувати лише 10 травня, коли більша частина графіту згоріла.

Після вибуху та пожежі утворилася радіоактивна хмара, яка накрила не лише території сучасної України, Білорусі та Росії, але й території багатьох європейських країн – Швеції, Австрії, Норвегії, Німеччини, Фінляндії, Греції, Румунії, Словенії, Литви, Латвії. За Міжнародною шкалою ядерних подій (INES) цю аварію класифікували за найвищим – сьомим рівнем небезпеки. Від самого початку Москва та керівництво УРСР приховували факт аварії та наслідки екологічної катастрофи.

У результаті цієї катастрофи з сільськогосподарського користування було виведено понад 5 млн га земель. Задля запобігання розповсюдженню радіації наприкінці 1986 року зруйнований реактор накрили спеціальним «саркофагом». За оцінками спеціалістів, під ним залишилося близько 95% палива, яке було в реакторі на момент аварії, а також значна кількість радіоактивних речовин, які складаються із залишків зруйнованого реактора. З міркувань безпеки 15 грудня 2000 року роботу Чорнобильської АЕС було припинено. Водночас об’єкт «Укриття», зведений у 1986 році, поступово руйнувався.

У 2004 році було проведено тендер на проектування і спорудження нового «саркофагу» -  Нового безпечного конфайнмента. Його будівництво розпочалось у 2012 році. 29 листопада 2016 року на об’єкт «Укриття» було насунуто Арку Нового безпечного конфайнмента. Введення його в експлуатацію планується у листопаді 2018 року. Надалі будуть роботи з демонтажу нестабільних конструкцій об’єкту «Укриття». За задумом проектувальників, нова споруда зможе вирішити проблему, як мінімум, на сто років, хоча ліквідувати станцію планують у 2065 році.

Джерело: www.ukrinform.ua

 
e-mail Друк PDF

Проведення атестаційної експертизи

у столичних закладах професійної (професійно-технічної) освіти, що надають освітні послуги у сфері професійно-технічної освіти та повної загальної середньої освіти. 

Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у квітні 2018 року проводиться атестаційна експертиза професійно-теоретичної, професійно-практичної підготовки та загальноосвітньої підготовокучнів, слухачів  випускних груп у закладах професійної (професійно-технічної) освіти, що надають освітні послуги у сфері професійно-технічної освіти та повної загальної середньої освіти у:

Державному навчальному закладі «Київський центр професійно-технічної освіти»,

Київському вищому професійному училищі залізничного транспорту імені В.С.Кудряшова,

Київському професійному ліцеї будівництва і комунального господарства,

Київському професійному будівельному ліцеї,

Вищому професійному училищі № 33 м. Києва,

Державному професійно-технічному навчальному закладі «Київське вище професійне училище машинобудування та комп’ютерно-інтегрованих технологій»,

Київському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою,

Структурному підрозділі підготовки робітничих кадрів Київського професійно-педагогічного  коледжу ім. Антона Макаренка.

У якості експертів з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовок були залучені кваліфіковані фахівці - роботодавці з установ, організацій, підприємств, які оцінювали навчальні досягнення випускників державних навчальних закладів професійної (професійно-технічної.Комплексні кваліфікаційні завдання були проведені у навчальних кабінетах, лабораторіях, навчально-виробничих майстернях закладів професійно-технічної освіти.

Атестовані заклади набувають права видачі документа про професійно-технічну освіту та атестата про повну загальну середню освіту державного зразка. 

Департаментом освіти і науки, молоді та спорту висловлює подяку співробітникам Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка та соціальним партнерам – керівникам підприємств -  замовникам робітничих кадрів за практичний досвід в роботі та оцінку навчальних досягнення учнів, рівня педагогічних працівників, стану матеріально-технічної бази на відповідність Державним вимогам.

 


Аркуш 6 з 235
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

20 березня 2019На даний момент 31 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1309
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1888861