Новини
e-mail Друк PDF

У професійно-технічних навчальних закладах міста Києва пройшли урочисті лінійки з нагоди початку 2017/2018 навчального року та Дня знань

  1 вересня 2017 року в професійно-технічних навчальних закладахміста Києва пройшли урочисті лінійки з нагоди початку 2017/2018 навчального року та Дня знань.

  У 2017 році професійно-технічних заклади м.Києва прийняли на навчання понад 4 тисячі майбутніх кваліфікованих робітників. 

   На урочисті лінійки з привітаннями завітали: представники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м.Києві, роботодавці та батьки учнів.

   Після святкової лінійки був проведений перший урок для всіх учнів на тему «Україна – держава європейська».  

 

 

 

 

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Серпнева конференція педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів м. Києва

  28 серпня 2017 року  в Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів м. Києва на тему: «Формування освітнього середовища – запорука якісної професійної освіти».

   У роботі конференції брали участь понад 200 педагогічних працівників та керівників закладів професійно-технічної освіти. Учасники та гості конференції обговорили проблеми, досягнення, перспективи становлення та основні завдання розвитку професійно-технічних навчальних закладів столиці на наступний навчальний рік. Серед пріоритетів: здійснювати організаційні заходи щодо ефективної та результативної співпраці з підприємствами-замовниками робітничих кадрів, міжнародного співробітництва та дослідницько-експериментальної діяльності, працювати над удосконаленням змісту навчально-виховного процесу, долучати до розробки та апробації Державних стандартів професійно-технічної освіти, які базуються на компетентністній основі, кращих педагогічних працівників, які досконало володіють інноваційними формами та методами професійного навчання, мають практичний досвід роботи у підготовці робітничих кадрів відповідно до сучасних вимог, технологічно компетентні, ефективно співпрацюють з підприємствами-замовниками робітничих кадрів, здійснювати результативні заходи щодо стажування та підвищення професійно-педагогічної майстерності педагогічних працівників навчального закладу, долучитися до експерименту щодо професійної підготовки кваліфікованих робітників з використанням елементів дуальної системи навчання,  при плануванні навчально-виховної роботи, враховувати всі аспекти її впливу на учасників навчально-виховного процесу, з метою створення сприятливих умов для формування соціально значущих цінностей людини

   Конференція педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів м. Києва завершилося святковим концертом.

 
e-mail Друк PDF

Міський фестиваль художньої самодіяльності

творчих колективів  професійно-технічних навчальних

закладів м.Києва

10 червня 2017 року на естраді Хрещатий Яр біля  Арки дружби  народів   відбувся міський фестиваль художньої самодіяльності творчих колективів  професійно-технічних навчальних закладів м.Києва  і   Будинку художньої та технічної творчості - «Творча молодь запрошує».

Під час фестивалю перед киянами та гостями міста виступили кращі колективи  художньої самодіяльності навчальних закладів профтехосвіти, які були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

 

 
e-mail Друк PDF

 На час проходження Державної підсумкової атестації та Державної кваліфікаційної атестації у професійно-технічних навчальних закладах

м.Києва відкрито "гарячу лінію": (044) 272-05-65, (044) 272-04-25.

Режим роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п’ятницю до 16:45.

 
e-mail Друк PDF

31 травня 2017 року на стадіоні «Старт» відбулося загальноміське військово-спортивне свято професійно-технічних навчальних закладів м. Києва, присвячене Дню Києва та Міжнародному Дню захисту дітей, у якому брали участь 25 команд.

Серед гостей на святі були присутні:

Бондаренко О.М. – начальник Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Плигун О.В. – заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Бобровник С.І. – начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Соловей С.В. – заступник голови Київської організації Товариства сприяння оборони України.

Сценарієм передбачалось 5 номінацій, а саме:

- творчий конкурс;

- комбінована естафета;

- «втеча з полону»;

- стрибкова естафета;

- перетягування канату.

Хочеться відзначити активну участь у святі команд Державного навчального закладу "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою", Київського вищого професійного училища водного транспорту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана П.Конашевича-Сагайдачного, Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, Державного навчального закладу "Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва", Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу, Київського професійного енергетичного ліцею, Державного навчального закладу "Київське регіональне вище професійне училище будівництва", Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну, Вищого професійного училища № 33 м. Києва, Вищого професійного училища № 25 м. Києва, Державного професійно-технічного навчального закладу "Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва", Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка.

Висловлюємо щиру подяку педагогічним колективам професійно-технічних навчальних закладів за високу організацію у підготовці та проведенні загальноміського військово-спортивного свята.

 

             36548418                     36548499                     36548554

 


Аркуш 6 з 225

24 лютого 2018На даний момент 57 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1267
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1619045