Новини
e-mail Друк PDF

Ми намагаємось швидко реагувати на зміни на ринку праці нашої країни

Ми намагаємось швидко реагувати на зміни на ринку праці нашої країни - Олена Фіданян

У 24 закладах професійної освіти Києва готують кадри за 233 професіями. Ми моніторимо та відслідковуємо, на що орієнтується ринок і яких кадрів сьогодні потребують підприємства - зазначила директор Департаменту Олена Фіданян під час зустрічі із заступником голови Коаліційної партії та Муніципальної  керівної групи РКП,  депутатом міської ради, членом виконавчого комітету міста Тампере Республіки Фінляндія Іллькою Сасі.

Сьогодні ми співпрацюємо з провідними компаніями Європи, таким як німецька компанія «Heidelberg (Україна)», ТЗОВ «Снєжка», німецька фірма «КНАУФ-Маркетинг», німецька компанія «Хенкель Баутехнік Україна», німецька фірма «BOSCH», німецька фірма «Caparol», німецький авто-концерн «BMW», німецький авто-концерн «Volkswagen», що зацікавлені в підготовці кадрів для своїх підприємств на території України - додав начальник управління професійної освіти Департаменту Олег Бондаренко.

Він зазначив, що завдяки такій співпраці в деяких закладах професійної освіти запроваджено елементи дуальної освіти, яка дає смогу навчатись на виробництві. За такою системою учні професійних училищ 70% часу навчання перебуває на виробництві займаючись практикою, і тільки 30% у навчальному закладі - за теорією. Такий підхід дає найкращих результат у підготовці робітничих кадрі.

У ході зустрічі представниками Києва та Тампере було обговорено подальшу можливу співпрацю як державних діячів так і підприємств для найкращої підготовки робітничих кадрів обох держав.

 
e-mail Друк PDF

чагін

Співчуваємо втраті 

28 лютого 2018 року пішов з життя заступник начальника Головного управління освіти і науки - начальник управління професійно-технічної освіти м.Києва (1998 - 2007 роки) Чагін Валентин Якович.

Чагін Валентин Якович був чуйною і відданою справі людиною.  Протягом  17 років був директором Середнього професійно-технічного училища № 9 м.Києва. Він завжди користувався авторитетом та повагою співробітників, учнів та їх батьків.

 Протягом 10 років очолював управління професійно-технічної освіти м.Києва, зарекомендувавши себе досвідченим керівником, професіоналом та вмілим організатором.

Чагін Валентин Якович був люблячим, турботливим, уважним чоловіком,  чуйним і добрим батьком.

        Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), поділяючи біль непоправної втрати, висловлює глибокі співчуття рідним, близьким, друзям, колегам по роботі у хвилину їхньої скорботи.

Світла пам'ять про Чагіна Валентина Яковича назавжди залишиться в серцях всіх, хто його знав.

 
e-mail Друк PDF

Вітаємо переможців (І- місце) Всеукраїнських змагань з настільного тенісу серед команд юнаків та дівчат учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Вітаємо переможців (І- місце) Всеукраїнських змагань з настільного тенісу серед команд юнаків та дівчат учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти
Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Відкриття Всеукраїнського семінару-практикуму «САМБО у кожний навчальний заклад» в Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та спортивною підготовкою»

Відкриття Всеукраїнського семінару-практикуму  «САМБО у кожний навчальний заклад»  в Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та спортивною підготовкою»

21 лютого в Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та спортивною підготовкою» відбулося відкриття Всеукраїнського семінару-практикуму  «САМБО у кожний навчальний заклад», організаторами якого є  Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та ВГО «Національна Федерація Самбо України».

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови

«Слова росли із грунту, мов жито,
Добірним зерном колосилась мова.
Вона як хліб. Вона мені свята.
І кров’ю предків тяжко пурпурова.»
Ліна Костенко

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

Оскільки з 6 000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову, як ознаку культурної приналежності особи. Окрім того організація вважає що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.

Детальніше...
 


Аркуш 8 з 233

21 серпня 2018На даний момент 52 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1305
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1755904