Новини
e-mail Друк PDF

14 березня 2018 року на базі Київського військового ліцею імені І.Богуна відбулися змагання із кульової стрільби (малокаліберної гвинтівки) «Влучний стрілець» серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти   м. Києва.

У змаганнях брало участь 24 команди закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва.

Склад команди: 2 юнаки та 1 дівчина.

За результатами змагань:

І місце    -   команда Київського професійного ліцею транспорту;

ІІ місце   -   команда Київського професійного будівельного ліцею;

ІІІ місце - команда Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою».

Високі результати у змаганнях показали команди: Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва», Державного навчального закладу «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва», Державного навчального закладу «Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва», Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу, Вищого професійного училища № 25 м. Києва, Київського професійного енергетичного ліцею, Київського вищого професійного училища залізничного транспорту, Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації»

 
e-mail Друк PDF

У середньому заробітна плата освітян Києва у 2017 році зросла на 50% – Ганна Старостенко

У середньому заробітна плата освітян Києва у 2017 році зросла на 50% – Ганна Старостенко

Більшу частину бюджету галузі «освіта» – понад 73%, було направлено в 2017 році на виплату зарплат, премій та доплат освітянам. Таким чином столиця прагне підвищити статус вчителя та вихователя, залучити молоде покоління і мотивувати до кращої роботи. Про це повідомила голова постійної комісії з питань освіти, науки, молоді та спорту Київської міської ради Ганна Старостенко під час розширеного засідання колегії Департаменту освіти, науки, молоді та спорту.

«Минулий рік ми досить плідно попрацювали, тому сьогодні, звітуючи, я дуже хочу, щоб наша розмова була максимально відвертою. У 2017 році було збільшено фінансування галузі на понад 48% – до 10 млрд, що говорить про особливе значення питань освіти для міської влади. При цьому левова частина цих коштів йде саме на забезпечення зарплати вчителям. У середньому заробітна плата педпрацівників у 2017 році зросла на 50%, були виплачені також премії, надбавки. Освітяни – ви наші агенти змін, ті на кого ми дуже сподіваємося в процесі реформування освіти. Тому зі свого боку місто робить усе, щоб забезпечити вас гідною оплатою праці. Але відповідно ми очікуємо кращих результатів роботи та більшої відповідальності за таку мотивацію», – повідомила Ганна Старостенко.

За її словами, Київ став один із трьох регіонів України, який забезпечив підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільної, позашкільної та професійної освіти, що потребувало виділення понад 175 мільйонів гривень.

«Окрім того, у місті діють доплати за перевищення наповнюваності груп, на що місто в 2017 році передбачило 4,2 мільйона. А також наприкінці року освітяни отримали премії, розмір яких в середньому становив 14,5 тисячі гривень. Ми дійсно цінуємо вашу працю і дуже хочемо, щоб професія вчителя, вихователя була гідною не лише на словах. Тому можете розраховувати на нашу підтримку й надалі, а ми в свою чергу чекаємо від вас потужної креативної роботи», – зауважила голова комісії.

 
e-mail Друк PDF

15 березня 2018 року на базі Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва (м. Київ вул. Єреванська, 12А, актова зала) відбудеться Фестиваль «NEW FORMAT» для перукарів, візажистів і стилістів.

Цілі і завдання:

пошук та підтримка талановитої молоді:

розкриття творчого потенціалу і професійних можливостей майстрів.

підвищення професійного статусу і престижу професій.

 демонстрація модних тенденцій в технічному і художньому виконанні.

Номінації Фестивалю «NEW FORMAT»:

№1. Чоловіча салонна стрижка і укладання волосся.

№2. Жіноча салонна стрижка «каре»і укладання на короткому волоссі.

№3. Жіноча салонна стрижка і укладання на довгому волоссі.

№4. Створення образу на тему: «Новий формат зачіски».

 
e-mail Друк PDF

9 березня – 204 роки з дня народження Т.Г.Шевченка. 9-10 березня – Шевченківські дні

9 березня – 204 роки з дня народження Т.Г.Шевченка. 9-10 березня – Шевченківські дні

Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

 


Аркуш 8 з 235
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

20 березня 2019На даний момент 33 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1309
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1888862