Новини
e-mail Друк PDF

До уваги учасників освітнього процесу! Заклади освіти відновлять роботу з 05 березня 2018 року

До уваги учасників освітнього процесу!

Рішення Кризового комітету Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 03.03.2018 щодо споживання газу в Україні відновлено роботу закладів освіти та їх газопостачання по всій території України з 05 березня 2018 року. 

 

 
e-mail Друк PDF

Щодо заяви Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика про доручення закладам освіти призупинити роботу

Щодо заяви Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика про доручення закладам освіти призупинити роботу

1 березня 2018 року відбулося засідання Кризового комітету при Міненерговугілля, за результатами якого було складено протокол та прийнято низку рішень, зокрема тих, що  стосуються призупинення роботи закладів освіти.

Зокрема, у протоколі йдеться, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості прийняло рішення про настання кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації у період з 2 березня до 6 березня 2018 року (включно). У зв’язку з цим у протоколі зафіксовано низку рішень Кризового комітету, зокрема те, що стосується роботи закладів освіти.

 «Головам обласних державних адміністрацій та голові КМДА: зупинити роботу дошкільних закладів, шкіл та вищих навчальних закладів на період кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації», – йдеться в протоколі.

Повний текст протоколу розміщено на сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості, його можна завантажити за посиланням: https://goo.gl/GBVsDL

Беручи до уваги рішення кризового Комітету, Міністерство освіти і науки України рекомендувало всім закладам вищої освіти та всім іншим закладам освіти, що знаходяться в сфері управління місцевих органів самоврядування, призупинити роботу з 2 до 7 березня включно. З відповідним листом можна ознайомитись за посиланням.

Слід наголосити, що до закладів освіти, яким рекомендовано призупинити роботу, також належать заклади професійно-технічної освіти, про які не згадано у рішенні Кризового комітету.

Видовження періоду, протягом якого рекомендовано призупинити навчання на один день, також пов’язано з тим, що у випадку виходу учнів та студентів сьомого числа на навчання, вони змушені будуть перебувати в недостатньо прогрітих приміщеннях. Однак протягом святкових та вихідних днів буде достатньо часу, щоб забезпечити належні умови для навчання.

Також звертаємо вашу увагу, що безпосереднє рішення про призупинення роботи закладів вищої освіти приймає сам заклад у межах власної автономії. Відповідні рішення також мають прийняти й органи місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать інші заклади освіти.

Інформація Міністерства освіти і науки України https://mon.gov.ua/ua/news/shodo-zayavi-ministra-energetiki-ta-vugilnoyi-promislovosti-igorya-nasalika-pro-doruchennya-zakladam-osviti-prizupiniti-robotu

 

 
e-mail Друк PDF

Увага! 3 березня - 7 березня у школах, закладах професійної освіти буде призупинено заняття!

Враховуючи рішення Кризового комітету при Міненерговугілля про введення заходів  щодо подолання наслідків кризової ситуації з 3 березня по 7 березня включно буде призупиненно заняття у школах,закладах професійної освіти та Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Нагадуємо, що 8 та 9 березня 2018 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України - святкові дні.

 

 

 

 

 
e-mail Друк PDF

 Фінал XVII Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2018»

 

21-23 лютого 2018 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства

освіти і науки України за підтримки Президії Національної академії наук України, Департаменту інтелектуальної

власності Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, державного підприємства «Український

інститут інтелектуальної власності «УКРПАТЕНТ»», Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем,

Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем Національної академії наук України, Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством та спонсорів Компанії «Скайлайн Софтвер», ГО

«Спілка автоматизаторів бізнесу», Компанії «Інтер Системс», Міжнародної патентно-правової фірми «Пахаренко і

партнери» проходив фінал XVII Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2018» та

національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2018».

У чемпіонаті взяли участь 133 проекти закладів освіти з усієї країни. За підсумками конкурсу учні Державного

навчального закладу «Київський професійний коледж  з посиленою військовою та фізичною підготовкою» здобули перемогу у наступних номінаціях:

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Ми намагаємось швидко реагувати на зміни на ринку праці нашої країни

Ми намагаємось швидко реагувати на зміни на ринку праці нашої країни - Олена Фіданян

У 24 закладах професійної освіти Києва готують кадри за 233 професіями. Ми моніторимо та відслідковуємо, на що орієнтується ринок і яких кадрів сьогодні потребують підприємства - зазначила директор Департаменту Олена Фіданян під час зустрічі із заступником голови Коаліційної партії та Муніципальної  керівної групи РКП,  депутатом міської ради, членом виконавчого комітету міста Тампере Республіки Фінляндія Іллькою Сасі.

Сьогодні ми співпрацюємо з провідними компаніями Європи, таким як німецька компанія «Heidelberg (Україна)», ТЗОВ «Снєжка», німецька фірма «КНАУФ-Маркетинг», німецька компанія «Хенкель Баутехнік Україна», німецька фірма «BOSCH», німецька фірма «Caparol», німецький авто-концерн «BMW», німецький авто-концерн «Volkswagen», що зацікавлені в підготовці кадрів для своїх підприємств на території України - додав начальник управління професійної освіти Департаменту Олег Бондаренко.

Він зазначив, що завдяки такій співпраці в деяких закладах професійної освіти запроваджено елементи дуальної освіти, яка дає смогу навчатись на виробництві. За такою системою учні професійних училищ 70% часу навчання перебуває на виробництві займаючись практикою, і тільки 30% у навчальному закладі - за теорією. Такий підхід дає найкращих результат у підготовці робітничих кадрі.

У ході зустрічі представниками Києва та Тампере було обговорено подальшу можливу співпрацю як державних діячів так і підприємств для найкращої підготовки робітничих кадрів обох держав.

 


Аркуш 9 з 235
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

20 березня 2019На даний момент 22 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1309
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1888855