Новини
e-mail Друк PDF

В 2017 році зарплата вчителів має зрости на третину – Президент на зустрічі з переможцями конкурсу «Учитель року – 2016»

В 2017 році зарплата вчителів має зрости на третину – Президент на зустрічі з переможцями конкурсу «Учитель року – 2016»

Президент Петро Порошенко на зустрічі з переможцями всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» з нагоди Дня працівників освіти зазначив, що за останні два роки вдалося подолати негативні тенденції в економіці Україні, що дає підстави у наступному році передбачити в державному бюджеті зростання на третину рівня заробітних плат вчителів.

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Віталій Кличко привітав освітян із професійним святом


Мер Києва Віталій Кличко привітав освітян із Днем працівників освіти.

«Традиційно в першу неділю жовтня ми вітаємо з професійним святом працівників освіти – вчителів, вихователів, викладачів і всіх, хто допомагає нашим дітям пізнавати світ, хто прищеплює їм справжні цінності та допомагає отримувати нові знання. Сьогодні у Києві працює більше 65 тисяч освітян. Хочу щиро подякувати кожному з вас за вашу витримку, за те, що, незважаючи на усі труднощі, ви інвестуєте свій час та сили в найцінніше – у наших  дітей», - зазначив Віталій Кличко.  

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Привітання Міністра освіти і науки Лілії Гриневич з Днем працівників освіти

 
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич привітала вихователів, учителів, викладачів та загалом усіх освітян з Днем працівників освіти.

"Сьогодні ви - на передовій боротьби за українську незалежність. На вас покладено дуже важке завдання - підготувати наших дітей і молодь до майбутнього. Яким буде це майбутнє? Про нього відомо лише одне - воно буде дуже відрізнятися від сьогоднішнього дня. Тому важливо дати дітям не лише знання, а підготувати їх до сміливого вирішення проблем, до того, як критично переосмислювати величезний потік інформації у сучасному інформаційному суспільстві», - зазначила Лілія Гриневич у своєму привітанні.
Вона додала, що зараз вчитель "недооцінений державою", тому Уряд підняв оплату праці педагогічних працівників на 2 розряди в єдиній тарифній сітці. Вже з наступного року зарплата вчителя має зрости на третину.

Цього, за словами Міністра освіти і науки, не достатньо, тому реальне бачення соціального статусу вчителя запропоновано у проекті Закону «Про освіту».

"Шановні колеги! Зичу вам міцного здоров’я, творчості, натхнення, в жодному разі не піддаватись професійному вигоранню, а у душі мати невичерпне джерело любові до дітей і до професії», - привітала освітян Лілія Гриневич.

 
e-mail Друк PDF

Обмін досвідом між професійною освітою Польщі та України

 

 

В рамках робочої поїздки представники професійної освіти Польщі директори польських професійних навчальних закладів Даніела Войтович і Рішард Скворовськй завітали до Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва».

 

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Аркуш 9 з 221

22 листопада 2017На даний момент 41 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1244
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1570830