Новини
e-mail Друк PDF

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ДЛЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ РОБОТИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СТОЛИЦІ

IMG 0094 1

Відповідно до плану роботи управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у         м. Києві. 20 жовтня 2016 року на базі Вищого професійного училища №33 м. Києва проведено засідання міської методичної секції для заступників директорів з навчально-виробничої роботи професійно-технічних навчальних закладів за темою «Розробка та впровадження в навчальний процес електронних посібників та підручників для предметів професійного спрямування – реальний шлях підвищення якості підготовки робітничих кадрів».

 

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

Учні Державного навчального закладу «Київський коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» взяли активну участь у національно- патріотичній акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».

Пасажири потягу - митці, волонтери, громадські діячі. Цього разу потяг проїде центральними та західними регіонами України та повернеться у Київ 6 листопада.

Це вже третя акція, яка проводиться за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 
e-mail Друк PDF

МОН: дитина має виховуватися на українських культурних та духовних цінностях з дошкільного віку

 
МОН: дитина має виховуватися на українських культурних та духовних цінностях з дошкільного віку

 Міністерство освіти і науки України рекомендувало керівникам дошкільних навчальних закладів перелік народних традицій, свят та обрядів для використання в роботі з дітьми дошкільного віку.

Виховання дітей на основі національної обрядовості прищеплює любов до української мови, рідного краю, формує громадянську свідомість та виховує естетично розвинену особистість. «У календарних традиціях, звичаях і обрядах сконцентрована багатовікова культура українського народу», - йдеться у листі МОН.  

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Павло Хобзей: Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» дасть ширшу можливість привернути увагу молоді до робітничих професій

 
Павло Хобзей: Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» дасть ширшу можливість привернути увагу молоді до робітничих професій

Професійна освіта України долучається до міжнародного руху професійної майстерності «WorldSkills International» - найбільших у світі змагань професійної майстерності для учнів професійно-технічних училищ, коледжів, студентів університетів, молодих кваліфікованих робітників. Перший конкурс професійної майстерності за правилами цього міжнародного руху стартує в Києві 31 жовтня. Про це повідомив заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей під час брифінгу 19 жовтня 2016 року.

Павло Хобзей підкреслив значення конкурсів майстерності для підняття престижу робітничих професій. «Необхідно показати батькам, учням, суспільству важливість та затребуваність робітничих професій, а також звернути увагу на якість підготовки робітників», - наголосив заступник Міністра.

За його словами, сьогодні на ринку праці існує великий попит на висококваліфікованих робітників. Однак є розрив між якістю підготовки в навчальних закладах і потребою роботодавців. «Завдання Міністерства освіти і науки, професійно-технічних закладів освіти  разом з роботодавцями зробити так, щоб  підготовка робітника відповідала вимогам часу. І цей конкурс - один з таких заходів, де надзвичайно талановиті фахівці можуть показати найвищий рівень своєї кваліфікації», - зазначив заступник Міністра. Тому Міністерство відгукнулося на пропозицію долучитися до міжнародного руху професійної майстерності «WorldSkills International».

Голова громадської організації «WorldSkills Ukraine» Сергій Рибак розповів про важливість участі України у міжнародному русі WorldSkills International, що підвищить престиж робітничих професій серед молоді та сприятиме інтеграції професійної освіти України у міжнародну систему підготовки кадрів. «Це перший конкурс в Україні, який проведуть за правилами руху, до якого приєдналося більш як 70 країн світу», - пояснив Сергій Рибак.

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

У Києві до опалення підключено 98% навчальних закладів – Ганна Старостенко

У Києві до опалення підключено 98% навчальних закладів – Ганна Старостенко

Наразі у Києві до опалення підключено 98% навчальних закладів. Теплопостачання в решту закладів ускладнено поривами, продуванням труб чи проведенням комплексних ремонтних робіт, що планується усунути найближчим часом. Відповідне доручення районним управлінням освіти дала заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час планової інспекції стану проходження опалювального сезону у навчальних закладах столиці.

 

Детальніше...
 


Аркуш 9 з 225

24 лютого 2018На даний момент 60 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1267
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1619045