Новини
e-mail Друк PDF

Вітаємо переможців (І- місце) Всеукраїнських змагань з настільного тенісу серед команд юнаків та дівчат учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Вітаємо переможців (І- місце) Всеукраїнських змагань з настільного тенісу серед команд юнаків та дівчат учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти
Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Відкриття Всеукраїнського семінару-практикуму «САМБО у кожний навчальний заклад» в Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та спортивною підготовкою»

Відкриття Всеукраїнського семінару-практикуму  «САМБО у кожний навчальний заклад»  в Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та спортивною підготовкою»

21 лютого в Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та спортивною підготовкою» відбулося відкриття Всеукраїнського семінару-практикуму  «САМБО у кожний навчальний заклад», організаторами якого є  Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та ВГО «Національна Федерація Самбо України».

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови

«Слова росли із грунту, мов жито,
Добірним зерном колосилась мова.
Вона як хліб. Вона мені свята.
І кров’ю предків тяжко пурпурова.»
Ліна Костенко

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

Оскільки з 6 000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову, як ознаку культурної приналежності особи. Окрім того організація вважає що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

До Дня Героїв Небесної Сотні у столиці відбудеться низка меморіальних і урочистих заходів

До Дня Героїв Небесної Сотні у столиці відбудеться низка меморіальних і урочистих заходів

У столиці триватимуть заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, які відзначають в Україні щорічно 20 лютого. Відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 574-р відповідний план заходів затвердив Київський міський голова Віталій Кличко.

Так, 20 лютого у зв’язку з Днем пам’яті Героїв Небесної Сотні відбудуться заходи на Алеї Героїв Небесної Сотні. Також передбачено проведення поминального молебню за Героями Небесної Сотні. Протягом 18-20 лютого передбачене проведення меморіальних заходів для вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Окрім того, за сприяння ГО «Родини Героїв Небесної Сотні» 18 лютого пройде пам’ятна хода від вулиці Хрещатик Алеєю Героїв Небесної Сотні до Пам’ятного Хреста, де відбудеться молебень в пам’ять за полеглими Героями Небесної Сотні. За ініціативи Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності до 15 березня на Майдані Незалежності триватимуть тематичні виставково-інформаційні заходи до Дня Героїв Небесної Сотні і вшанування подвигу учасників Революції Гідності.

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

"Кулінарний калейдоскоп" конкурс серед учнів шкіл на базі

Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва

"Кулінарний калейдоскоп" конкурс серед учнів шкіл

14 лютого 2018 року відбувся міський конкурс «Кулінарний калейдоскоп» за темою «Масляний тиждень». Учасники готували страви згідно обраної номінації: «Приготування вареників із солодкою начинкою» та «Приготування млинців із солодкою начинкою».

51 конкурсант, учні 6-11 класів шкіл міста Києва, зокрема представлені школи Деснянського (№39, 277, 300, 306, 147, 270, 212, ), Подільського (№10, 243, 271, гімназія № 34 «Либідь», 63, 123, 19, 93, 3), Солом’янського (159, 69, 166, 46), Оболонського (№157), Дарницького (№ 111) районів.

У номінації«Приготування млинців із солодкою начинкою» брали участь 42 учасники.

Переможцями стали:

І місце - учениця ЗОШ № 93 Михайлівська Єва

І місце - учениця ЗОШ № 243 Левчук Олена

І місце - учениця ЗОШ №123 Слинько Марія.

 У номінації «Приготування вареників із солодкою начинкою» брали участь 10 учасників.

Переможцями стали:

І місце - учениця ЗОШ № 243 Паримська Маріанна

І місце - учениця ЗОШ № 277 Шевчук Богдана

Володарем Гран-Прі за високі результати участі в обох номінаціях журі визнало ученицю Вороньківського навчально-виховного комплексу    ім. О.Д.Перелета Чорнухинської районної ради Полтавської обл. Козленко Аллу, яка дізналась про конкурс із соціальної мережі.

 


Аркуш 10 з 235

19 листопада 2018На даний момент 42 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1311
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1820460