Новини
e-mail Друк PDF

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич звернулася до голів ОДА вжити невідкладних заходів щодо дотримання температурного режиму в школах та дитсадках

 
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич звернулася до голів ОДА вжити невідкладних заходів щодо дотримання температурного режиму в школах та дитсадках

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич звернулася до голів обласних та Київської міської державних адміністрацій з проханням взяти під особистий контроль питання організації опалення в усіх навчальних закладах, розташованих на підвідомчих територіях, та вжити невідкладних заходів щодо дотримання температурного режиму в них.

Нагадаємо, що в зв’язку з різким похолоданням та несприятливими погодними умовами у багатьох регіонах країни з 11 жовтня вже розпочався опалювальний сезон.

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

“Позиція МОН – розширити застосування української мови в системі освіти України”, - Лілія Гриневич на зустрічі з громадськістю щодо 7 статті проекту Закону “Про освіту”

 
“Позиція МОН – розширити застосування української мови в системі освіти України”, - Лілія Гриневич на зустрічі з громадськістю щодо 7 статті проекту Закону “Про освіту”

18 жовтня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич зустрілась із громадськими активістами, які представили свої пропозиції поправок до мовних аспектів проекту Закону "Про освіту", що готується до 2-го читання.

 «Політика міністерства – зміцнити позиції української мови та розширити її застосування в усіх освітніх процесах», - на цьому ще раз наголосила Лілія Гриневич на початку зустрічі. Також вона зазначила, що Міністерство готове до конструктивної співпраці з громадськістю у цьому питанні.

 Серед пропозицій, які презентували громадські активісти: зафіксувати гарантоване право громадян України на навчання державною мовою, а також додати, що у дошкільній освіті та середній школі нацменшини мають право на навчання рідною мовою поряд з українською, а здобуття вищої освіти представниками нацменшин повинно відбуватися виключно державною мовою. Таким чином, на їхній погляд, можна поставити певні запобіжники від русифікації та захистити українську мову від утиску.

 “Це те, про що пані Лілія також до цього говорила. Ми знаємо, які зараз є проблеми в місті Берегово Закарпатської області, які проблеми є в частині так званих “російськомовних регіонів”, коли випускники шкіл не знають української мови, тому очевидно, що процес навчання треба робити паралельно і мовою нацменшин, і українською мовою”, - зазначив Тарас Шамайда, член координаційної ради з мовної політики при Міністерстві культури України, який представляв пропозиції громадськості.

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

13 жовтня Державний навчальний заклад «Київський коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» проводив урочистості з нагоди Дня захисника України

13 жовтня освітній заклад нового типу ДНЗ Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою проводив урочистості з нагоди Дня захисника України

Особливістю навчального закладу нового типу є не лише отримання випускниками повної загальної середньої освіти, а й здобуття військово – облікових професій та спеціальностей.

Це свято є знаменним для навчального закладу оскільки в коледжі  навчаються вісім груп курсантів за декількома військово-обліковими професіями та спеціальностями.

В межах святкового заходу пройшов урочистий військовий парад під супровід духового оркестру «Либідь» та зразкового оркестру ударних інструментів «Киянки». Курсанти приклонили коліна під час молитви  за мирне майбутнє , а також вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих на теренах нашої держави.

Відбулося нагородження кращих курсантів та присвоєння їм спеціальних звань.

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Форум українських патріотичних справ «Ми українці»

Форум українських патріотичних справ «Ми українці»

14 жовтня дитячі художні колективи позашкільних навчальних закладів столиці взяли участь у 2-му Всеукраїнському Форумі українських патріотичних справ «Ми українці», що відбувся в Міністерстві освіти і науки України.

З вітальним словом до учасників форуму звернувся заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, який зазначив, що МОН чітко визначило напрям реформи шкільної освіти – “ми повинні навчати дітей так, щоб після школи випускники були цілісними особистостями, інноваторами і, звичайно, патріотами цієї держави”.

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

З Днем захисника України!

З Днем захисника України!

У п'ятницю 14 жовтня наша країна відзначає День захисника України. Свято встановлено з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і перемог Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві. "Це свято засноване в нелегкі часи для вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України", - заявив раніше президент України Петро Порошенко. День захисника України оголошено офіційним вихідним.

 

Детальніше...
 


Аркуш 10 з 225

24 лютого 2018На даний момент 59 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1267
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1619045