Новини
e-mail Друк PDF

Учні Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»

вибороли призові місця на всеукраїнському конкурсі винахідницьких та раціоналізаторських проектів

Курсанти Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» вибороли призові місця на всеукраїнському конкурсі винахідницьких та раціоналізаторських проектів

31 січня – 2 лютого 2018 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підтримки Президії Національної академії наук України, Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку України, державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності «УКРПАТЕНТ»» проходив фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів. В заході взяли участь більше 95 проектів закладів освіти з усієї країни. За підсумками конкурсу учні коледжу здобули перемогу. Команду ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» коледжу відмітили грамотою за високоефективну підготовку учасників-призерів поміж всіх інших команд з України.

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

100-РІЧЧЯ БИТВИ ПІД КРУТАМИ

100-РІЧЧЯ БИТВИ ПІД КРУТАМИ
«… Крути в просторі та часі буття українського народу посідають надзвичайно важливе місце. Ця назва, як писав Улас Самчук, «врізбилася у наше народне єство, у наш дух і нашу плоть».
Петро Порошенко, Президент України
 
   Кадети та офіцери ліцею – інтернату №23 «Кадетський корпус» разом з делегаціями закладів спеціалізованої військового та військово – спортивного профілю взяли участь у заходах на честь відзначення  100-річчя битви під Крутами.
  «Потяг єднання» за маршрутом Київ – Крути – Київ доправив  вихованців-ліцеїстів старших класів з 30 навчальних закладів середньої та професійної освіти військово-спортивного профілю з різних міст України для вшанування пам'яті студентів, які загинули в бою під Крутами 29 січня 1918 року.
  29 січня відбулась церемонія вручення представникам військових ліцеїв державних прапорів з пам’ятними стрічками. Урочистості  відбулися на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут».
   Майбутніх захисників України – представників закладів спеціалізованого військового та військово – спортивного профілю  нашої держави гостинно зустрів Київський військовий ліцей ім. Івана Богуна. Дякуємо керівництву, офіцерському складу, ліцеїстам за теплу зустріч та братерський прийом.
Основні заходи:
 
e-mail Друк PDF

Screenshot 1

 

Шановні колеги!

 

15-17 березня 2018 року відбудеться головна подія освітньої галузі України – Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Під час виставки відбудуться:

       рейтинговий виставковий конкурс з нагородженням Гран-Прі «Лідер вищої освіти», «Лідер післядипломної освіти», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», «Лідер професійної (професійно-технічної) освіти».

       конкурси з тематичних номінацій із нагородженням золотими, срібними та бронзовими медалями.

       вручення Сертифікату «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

Виставку супроводжуватиме змістовна тематична програма, яка включає конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників навчального обладнання

Детальну інформацію можна отримати на сайті http://www.vsosvita.com.ua

Запрошуємо Вас 15-17 березня 2018 р. на Дев'яту міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти» та Сьому міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu».

 
e-mail Друк PDF

22 січня – День Соборності України

22 січня – День Соборності України

22 січня 1918 року перший український парламент – Українська Центральна Рада – Четвертим універсалом проголосив незалежність Української Народної Республіки. Через рік – 22 січня 1919-го – на Софійській площі урочисто проголосили об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Українську державу.

Читати далі...  

 Минулого року Інститут національної пам’яті наголошував на тяглості української державотворчої традиції у ХХ столітті. Цього ж року ми відзначаємо сторіччя початку Української революції 1917-1921 років, яка й привела до першого проголошення незалежності. 

“22 січня є другою за значенням датою після 24 серпня – Дня Незалежності України”, – говорить керівник наукового управління Українського інституту національної пам’яті Ярослав Файзулін. В обох контекстах 22 січня є одним із ключових серед державних свят.

Джерело: Український інститут національної пам'яті

До 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки Український інститут національної пам’яті підготував ілюстративний проект “100 облич Української революції”, котрий знайомить із біографіями сотні видатних українців тієї доби.

 
e-mail Друк PDF

 


Аркуш 10 з 233

21 серпня 2018На даний момент 51 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1305
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1755904