Новини
e-mail Друк PDF

День незалежності України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19-24 серпня 1991 року стали зламними в українській історії. Багатосотлітнє прагнення українців мати власну державу увінчалося успіхом. 24 серпня Верховною Радою було проголошено Незалежність України.

Детальніше ...

 

Указ Президента України №99/2018 "Про відзначення 27-ї річниці незалежності України"
 
Розпорядження Київської міської державної адміністрації №1451 від 10.08.2018 "Про відзначення у місті Києві Дня Державного Прапора України та 27-ої річниці незадежності України"

Програма заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та 27-й річниці незалежності України

серпень – 24 вересня

Виставка «100 років боротьби за незалежність» на Майдані Незалежності.

серпень – 16 вересня

Міська виставка квіткових композицій на тему «Чарівний український міф» (територія Печерського ландшафтного парку).

22–26 серпня

Виставка сучасних зразків озброєння, військової техніки та інших матеріально-технічних засобів на Михайлівській площі.

23 серпня

Церемонія урочистого підняття Державного Прапора України біля будівлі Київської міської ради та в районах Києва.

Урочисте вручення паспортів громадянина України юнакам і дівчатам столиці, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, мистецтві (вул. Хрещатик, 36).

Встановлення національного рекорду «Найдовший Державний Прапор України» (від Харківської площі до перетину проспекту Бажана та вул. Лариси Руденко).

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

 22 серпня 2018 року о 13.00 у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбудеться традиційна Серпнева конференція педагогічних працівників Києва, присвячена впровадженню Нової Української школи та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти міста  Києва у 2018/2019 навчальному році

У програмі:

- підбиття підсумків роботи за 2017/2018 навчальний рік;

- визначення стратегічних напрямів розвитку системи освіти міста  Києва у 2018/2019  навчальному році;

- спілкування з Ольгою Сухомлинською - донькою видатного українського педагога Василя Сухомлинського.

Питання для обговорення:

-         запровадження концепції Нової української школи, створення сучасного освітнього середовища;

-         підбиття підсумків роботи за 2017/2018 навчальний рік;

-         визначення стратегічних напрямів розвитку системи освіти міста Києва у 2018/2019 навчальному році для керівників закладів освіти, педагогічних, науково-педагогічних працівників;

-         фінансування системи освіти міста Києва.

Новий навчальний 2018/2019 рік є визначним для освіти України, саме цього вересня розпочинається повномасштабне впровадження Нової Української школи та перехід загальної середньої освіти на 12-річне навчання.

Київ з початку року посилено працював над тим, щоб 1 вересня майже 34 тисячі першокласників розпочали навчання в Новій Українській школі.

На впровадження концепції держава виділила місту  69,6 млн. грн. державної субвенції, а саме: 16,3 млн.грн. на навчання вчителів та 53,3 млн.грн. на створення Нового освітнього середовища.

Зі свого боку для підготовки закладів освіти до Нової Української школи Київська міська влада виділила безпрецедентну суму у розмірі 153,1 млн. грн.

Київ – єдиний регіон в Україні, який виділив найбільше коштів саме на впровадження Нової української школи, на які кожен район активно облаштовує для маленьких киян класи та приміщення закладів загальної середньої освіти новими партами-трансформерами, "живими підлогами", сучасними меблями, що можна використовувати у навчальному процесі, комп'ютерами, дидактичним матеріалами та іншим сучасним навчальним інвентарем. Для вчителя створюють сучасне робоче місце, обладнане необхідною комп’ютерною технікою.

Також, цього року весь світ святкує 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського, українського педагога, який прославив нашу державу, таке рішення  затвердила 39-а сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО «Про відзначення у 2018 році на рівні ЮНЕСКО 100-річчя від  дня народження Василя Сухомлинського».

Інформаційна довідка: система освіти міста Києва

Детальніше...

Кожен учасник Серпневої конференції отримає у подарунок книгу В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям» та спеціальний випуск газети «Освіта України».

 
e-mail Друк PDF

Прем’єр-міністр пропонує створення Координаційного комітету задля оперативного вирішення питань реформи освіти

Прем’єр-міністр пропонує створення Координаційного комітету задля оперативного вирішення питань реформи освіти

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує створити на рівні Уряду спеціальний Координаційний комітет, який стане дієвим механізмом оперативного моніторингу та вирішення питань, що виникають у процесі запровадження реформи освіти в Україні. Про це Глава Уряду сказав під час сесії питань та відповідей на Всеукраїнській конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад».

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Глава держави: Молоде покоління українців, яке не жило за комуністичних часів – це наша рушійна сила змін

Глава держави: Молоде покоління українців, яке не жило за комуністичних часів – це наша рушійна сила змін

Президент Петро Порошенко наголосив, що українське суспільство створює основи для економічного відновлення, для розвитку нашої держави. «Щоб все це стало незворотнім, Україна реалізувала свій європейський вибір. І нам потрібно абсолютно надійно закріпити для безповоротності цього процесу це все в цінностях, компетенціях і життєвій позиції молодого покоління», - підкреслив Петро Порошенко під час виступу на Всеукраїнській серпневій конференції педагогічних працівників «Нова українська школа: старт реформи, участь громад».

«Бо ми маємо дуже піклуватися і цінувати покоління, яке не жило за комуністичних часів, яке не жило в СРСР. Це – наш якір європейськості. Це – наша рушійна сила змін», - зазначив Президент.

Глава держави сказав: «Я вірю в українську молодь. І я вірю, що це зробить Нова українська школа».

Петро Порошенко переконаний, що українці здатні збудувати школу, де діти з різними потребами, - і звичайними, і особливими, - живуть єдиною учнівською громадою, вчаться розуміти і підтримувати один одного, а не робити зіткнення. «Ми можемо створити освіту, що формує в кожному учні впевненість в собі, любов до Батьківщини, впевненість в здатності реалізувати себе, виявити свої унікальні таланти і здібності», - додав він.

«Це наш з вами обов’язок – виховати молоде покоління патріотів України, готових захищати свою землю і працювати на її успіх України. Я не маю жодного сумніву, що в цьому залі зібралися однодумці, яким точно під силу створити таку школу і будувати таку країну», - підкреслив Президент та закликав до спільних дій у цьому напрямку.

За його словами: «Ключ до успіху всіх реформ і всіх перетворень – у системі освіти, у ваших руках. Креативні, творчі молоді люди з українськими, європейськими цінностями змінять країну».

Президент підкреслив, що потрібно мотивувати молоде покоління: «Вони зроблять Україну великою, успішною і сильною».

https://www.president.gov.ua/

 
e-mail Друк PDF

Програми модернізації освіти і оснащення шкіл будуть продовжені, - Володимир Гройсман

Програми модернізації освіти і оснащення шкіл будуть продовжені, - Володимир Гройсман

Започатковані Урядом України програми модернізації освітніх програм та оснащення шкіл будуть продовжені і в наступні періоди.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Всеукраїнської конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад».

Глава Уряду наголосив, що освіта – одна з ключових сфер, куди інвестують і будуть інвестувати, виходячи з можливостей економіки.

«Ми будемо стимулювати будівництво дитячих садочків, аби зняти питання черги. Будемо підтримувати будівництво шкіл, - сказав Володимир Гройсман.

– Так само опрацьовуємо зміни в системі профтехосвіти, а це і модернізація програм навчання, і зарплата. Безумовно, програми підтримки будуть».

Він також звернув увагу, що виділені Урядом кошти на оснащення початкової школи треба використовувати за цільовим призначенням. Перший – четвертий клас у кожній школі має бути оснащений за новим стандартом, наголосив Прем’єр-міністр.

Джерело: www.kmu.gov.ua

 


Аркуш 2 з 235
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

20 березня 2019На даний момент 57 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1309
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1888819