ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНА ОСВІТА м.КИЄВА

Анонсиe-mail Друк PDF

Велика педагогічна рада: столична  професійно-технічна освітапідводить  підсумки своєї діяльності у 2014-2015н.р. та визначає  основні завдання  на новий 2015-2016 навчальний рік

28 серпня 2015р. о 10.00 год. у Київському будинку учителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57) розпочнеться традиційна серпнева конференція педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів м. Києва на тему:«Формування нового освітнього середовища у ПТНЗ м. Києва в процесі реформування освітянської галузі. Підсумки 2014-2015 н.р. та визначення основних завдань на 2015-2016 н.р.».

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF
Відбудеться засідання Колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту

Відбудеться засідання Колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту

10 червня 2015 року об 11.00 у приміщенні  середньої  загальноосвітньої  школи № 78 (вул. Ш. Руставелі, 47) відбудеться засідання Колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

До участі у засіданні Колегії запрошені начальники управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій, голови районних осередків Асоціації педагогічних працівників загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів; директори дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних  навчальних закладів, представники громадських організацій.

          Під час засідання колегії освітяни обговорять питання щодо оптимізації мережі дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів; виконання бюджету міста Києва по галузі «Освіта» за 2014 рік; підготовки до нового 2015-2016 навчального року; розробки проекту Міської цільової програми розвитку столичної освіти на 2016-2020 роки.

 
e-mail Друк PDF

 
e-mail Друк PDF

Запрошуємо на Ярмарок професій професійно-технічних  навчальних закладів м. Києва

Дата проведення: 07 квітня 2015 року  

Час проведення: з 11.00 до 16.00 год.

Місце проведення: Київський міський  палац дітей та юнацтва (вул. Мазепи,13)

Відбудеться  традиційний профорієнтаційний захід  Ярмарок професій, на якому учні та працівники професійно-технічних навчальних закладів м. Києва  мають можливість презентувати для учнів і вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, громадськості столиці сучасні, престижні та найбільш потрібні на ринку праці робітничі професії.

Під час проведення заходу передбачається:

▪  - виставка  кращих учнівських творчих робіт  професійно-технічних навчальних закладів м.  Києва у 2014-2015 н.р.;

▪ -презентація навчальних закладів профтехосвіти та  позитивного педагогічного досвіду професійно-технічних навчальних закладів  столиці із питань навчання та виховання молодої робітничої зміни;

▪  - робота майстер-класів за різними робітничими професіями та видами робіт;

▪  - театралізований показ мод, знайомство із колекціями, створеними руками учнів ПТНЗ у 2014-2015 н. р.;

▪  - огляд-конкурс технічної творчості учнів ПТНЗ за 2014-2015 н.р..

 Урочисте відкриття Ярмарку професій об 11.00 год.

 Запрошуємо до участі у Ярмарку професій учнівську молодь, соціальних партнерів, всіх зацікавлених осіб та пропонуємо взаємовигідну співпрацю з питань забезпечення столиці необхідними робітничими кадрами!

 
e-mail Друк PDF

Загальноміська акція «Міжнародний день жіночої солідарності та миру»

За ініціативи лідерів учнівського самоврядування Києва, підтримки  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту започатковано традицію святкування 8 Березня у навчальних закладах столиці у новому форматі, а саме: 06.03.2015 проведення у закладах освіти Києва загальноміської акції «Міжнародний день жіночої солідарності та миру».

Мета акції: засвідчення солідарності учнівської молоді, педагогічної та батьківської громадськості, жіноцтва Києва з міжнародною спільнотою у справі боротьби за мир, за щасливе дитинство та материнство.

У рамках акції заплановано проведення тематичного заходу «Жінки України, які змінили історію»;  написання листів та малюнків на підтримку Надії Савченко: «Нашій Надії з вірою та любов’ю»; засвідчення глибокої шани і вдячності матерям і дружинам українських захисників  Вітчизни; привітання жінок-медичних працівників, волонтерів, які рятують життя; висловлення підтримки мужнім дівчатам і жінкам, які сьогодні знаходяться на передовій та гартують перемогу в тилу. Також ініційовано організацію весняного благодійного вернісажу силами учнів і вихованців позашкільних навчальних закладів столиці та організацію фотовиставки «Жіноча доля України».

 


Аркуш 3 з 8
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

17 лютого 2019На даний момент 28 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1309
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1864874