ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНА ОСВІТА м.КИЄВА

Анонсиe-mail Друк PDF

Запрошуємо на Ярмарок професій професійно-технічних  навчальних закладів м. Києва

Дата проведення: 07 квітня 2015 року  

Час проведення: з 11.00 до 16.00 год.

Місце проведення: Київський міський  палац дітей та юнацтва (вул. Мазепи,13)

Відбудеться  традиційний профорієнтаційний захід  Ярмарок професій, на якому учні та працівники професійно-технічних навчальних закладів м. Києва  мають можливість презентувати для учнів і вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, громадськості столиці сучасні, престижні та найбільш потрібні на ринку праці робітничі професії.

Під час проведення заходу передбачається:

▪  - виставка  кращих учнівських творчих робіт  професійно-технічних навчальних закладів м.  Києва у 2014-2015 н.р.;

▪ -презентація навчальних закладів профтехосвіти та  позитивного педагогічного досвіду професійно-технічних навчальних закладів  столиці із питань навчання та виховання молодої робітничої зміни;

▪  - робота майстер-класів за різними робітничими професіями та видами робіт;

▪  - театралізований показ мод, знайомство із колекціями, створеними руками учнів ПТНЗ у 2014-2015 н. р.;

▪  - огляд-конкурс технічної творчості учнів ПТНЗ за 2014-2015 н.р..

 Урочисте відкриття Ярмарку професій об 11.00 год.

 Запрошуємо до участі у Ярмарку професій учнівську молодь, соціальних партнерів, всіх зацікавлених осіб та пропонуємо взаємовигідну співпрацю з питань забезпечення столиці необхідними робітничими кадрами!

 
e-mail Друк PDF

Загальноміська акція «Міжнародний день жіночої солідарності та миру»

За ініціативи лідерів учнівського самоврядування Києва, підтримки  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту започатковано традицію святкування 8 Березня у навчальних закладах столиці у новому форматі, а саме: 06.03.2015 проведення у закладах освіти Києва загальноміської акції «Міжнародний день жіночої солідарності та миру».

Мета акції: засвідчення солідарності учнівської молоді, педагогічної та батьківської громадськості, жіноцтва Києва з міжнародною спільнотою у справі боротьби за мир, за щасливе дитинство та материнство.

У рамках акції заплановано проведення тематичного заходу «Жінки України, які змінили історію»;  написання листів та малюнків на підтримку Надії Савченко: «Нашій Надії з вірою та любов’ю»; засвідчення глибокої шани і вдячності матерям і дружинам українських захисників  Вітчизни; привітання жінок-медичних працівників, волонтерів, які рятують життя; висловлення підтримки мужнім дівчатам і жінкам, які сьогодні знаходяться на передовій та гартують перемогу в тилу. Також ініційовано організацію весняного благодійного вернісажу силами учнів і вихованців позашкільних навчальних закладів столиці та організацію фотовиставки «Жіноча доля України».

 
e-mail Друк PDF

 Шановні колеги!

12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться головна подія освітньої галузі - Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні.

Детальна інформація  http://www.vsosvita.com.ua/

 
e-mail Друк PDF

«Благословен, учителю мій, будь!» 

 09 лютого 2015 року о 15.00 год. у Київському міському будинку учителя (вул. Володимирська, 57) розпочнеться традиційний для столичної профтехосвіти урочистий  захід  «Благословен, учителю мій, будь!».  Щороку  за результатами конкурсів, змагань, рейтингових досліджень, професійно-технічна освіта м. Києва відзначає кращих представників освітянської професії – викладачів та майстрів виробничого навчання, які за результатами своїх  професійних  здобутків отримали право на звання «Кращий педагог року».

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Шановні колеги!

21–23 жовтня 2014 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться Шостий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті».
Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Детальніше...
 


Аркуш 4 з 8
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

17 лютого 2019На даний момент 50 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1309
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1864782