Анонси
e-mail Друк PDF

Загальноміська акція «Міжнародний день жіночої солідарності та миру»

За ініціативи лідерів учнівського самоврядування Києва, підтримки  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту започатковано традицію святкування 8 Березня у навчальних закладах столиці у новому форматі, а саме: 06.03.2015 проведення у закладах освіти Києва загальноміської акції «Міжнародний день жіночої солідарності та миру».

Мета акції: засвідчення солідарності учнівської молоді, педагогічної та батьківської громадськості, жіноцтва Києва з міжнародною спільнотою у справі боротьби за мир, за щасливе дитинство та материнство.

У рамках акції заплановано проведення тематичного заходу «Жінки України, які змінили історію»;  написання листів та малюнків на підтримку Надії Савченко: «Нашій Надії з вірою та любов’ю»; засвідчення глибокої шани і вдячності матерям і дружинам українських захисників  Вітчизни; привітання жінок-медичних працівників, волонтерів, які рятують життя; висловлення підтримки мужнім дівчатам і жінкам, які сьогодні знаходяться на передовій та гартують перемогу в тилу. Також ініційовано організацію весняного благодійного вернісажу силами учнів і вихованців позашкільних навчальних закладів столиці та організацію фотовиставки «Жіноча доля України».

 
e-mail Друк PDF

 Шановні колеги!

12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться головна подія освітньої галузі - Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні.

Детальна інформація  http://www.vsosvita.com.ua/

 


Аркуш 9 з 19

23 жовтня 2018На даний момент 24 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1311
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1793768