ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНА ОСВІТА м.КИЄВА

Анонсиe-mail Друк PDF

День Цивільного захисту у закладах столичної профтехосвіти

06 травня  2014 року о 10.00 годині  для начальників штабів цивільного захисту професійно технічних навчальних закладів м.Києва на базі Навчально-наукового  центру   професійно-технічної освіти  НАПН України (вул. Чапаєвське  шосе, 98) відбудеться загальноміський захід «День Цивільної захисту» за участю  Державного  підприємства «Мобільний рятувальний центр» Державної служби з питань надзвичайних ситуацій України та Товариства Червоного Хреста України Деснянської районної організації.

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Фінал ІV Міського фестивалю серед юнаків-старшокласників столиці «Маю честь!»

06 травня 2014 року о 14.30 годині у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. Мазепи, 13)  відбудеться фінал ІV Міського фестивалю серед юнаків-старшокласників столиці «Маю честь!».

Фестиваль, присвячений Дню Перемоги. Метою фестивалю є виховання у молодого покоління патріотизму, порядності, шляхетності, гордості за свою Батьківщину, формування позитивної мотивації до майбутньої служби в Збройних Силах України. 

 У фестивалі участь беруть  юнаки 9-11-х класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, переможці районних етапів фестивалю.

06 травня 2014 року учасники фестивалю братимуть участь в інтелектуально-творчих та мистецьких номінаціях: «Лицарі мого роду» , «Якби я в армії служив», «Пісні звитяги», «У солдата вихідний».

Загальне керівництво з підготовки та проведення фестивалю здійснює Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 
e-mail Друк PDF

 
e-mail Друк PDF

«Педагогічна хвиля: директор загальноосвітнього навчального закладу у професійно-технічному навчальному закладі»

04 грудня  2013 року в Київському міському будинку учителя (вул. Володимирська, 57) відбудеться  засідання колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) на тему: «Про результати прийому учнів до ПТНЗ з урахуванням потреб ринку праці та здійснення моніторингових досліджень щодо працевлаштування випускників у 2013 році» під головуванням директора Департаменту освіти і науки молоді та спорту Оксани  Добровольської, директорів закладів профтехосвіти, загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва, начальника управління  професійної освіти Миколи Кучинського, головних спеціалістів Департаменту освіти і науки молоді та спорту  та запрошених гостей.

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Серпнева конференція столичної профтехосвіти

30 серпня 2013 р. відбудеться традиційна серпнева конференція педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів м. Києва на тему:  «Модернізація змісту, умов, форм і  методів професійної освіти в контексті входження столичної професійно-технічної  освіти у світовий освітній простір.    (Підсумки 2012-2013 навчального року та визначення основних завдань розвитку профтехосвіти м. Києва на 2013-2014 н.р.)»»

Місце проведення: Київський міський будинок учителя

                                 (вул. Володимирська, 57)

 

Час проведення:10.00 – 12.00

 


Аркуш 6 з 8
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

17 лютого 2019На даний момент 24 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1309
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1864806