Анонси
e-mail Друк PDF

 «Благословен, учителю мій, будь!» 

Дата проведення: 19 лютого 2016 року

Час проведення: 14.00 год

Місце проведення: Київський міський будинок учителя (вул. Володимирська, 57)

Традиційно для столичної профтехосвіти проводиться урочистий  захід  «Благословен, учителю мій, будь!».  Щороку  за результатами конкурсів, змагань, рейтингових досліджень, професійно-технічна освіта м. Києва відзначає кращих представників освітянської професії – викладачів та майстрів виробничого навчання, які за результатами своїх  професійних  здобутків отримали право на звання «Кращий педагог року».

 Запрошуємо педагогічних працівників навчальних закладів столичної профтехосвіти,  освітян і науковців, представників громадських організацій і засобів масової інформації, учнів та їх батьків,  завітали до Київського міського будинку учителя на урочистості з нагоди вшанування та нагородження  кращих педагогічних  працівників  та колективів ПТНЗ

 
e-mail Друк PDF

ldi8rvuyhi8

У п’ятницю, 29 січня, о 14:00 Освітній портал “Педагогічна преса” транслюватиме Всеукраїнську нараду щодо субвенції на підготовку робітничих кадрів і щодо рівня управління ПТО.

Обговорення цих питань анонсувала голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілія Гриневич на Погоджувальній раді, що відбулась 25 січня 2016 року.

Зокрема, Лілія Гриневич наголосила, що треба запобігти руйнуванню системи ПТО у зв’язку зі скасуванням фінансування ПТНЗ за рахунок субвенцій з Державного бюджету обласним бюджетам та бюджету Києва і передачею фінансування професійно-технічних навчальних закладів на фінансування з місцевого бюджету. «29 січня на базі Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти буде проведено Всеукраїнську нараду для того, щоб чітко визначитися з кроками щодо субвенції на підготовку робітничих кадрів і щодо рівня управління професійно-технічною освітою. Затягування із вирішенням цього питаня може призвести до несплати заробітних плат за січень», – сказала голова комітету.

 


Аркуш 3 з 19

23 жовтня 2018На даний момент 15 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1311
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1793701