ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНА ОСВІТА м.КИЄВА
e-mail Друк PDF

Нормативна база

Закон України "Про освіту"

Закон України "Про професійно-технічну освіту"

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку надання робочих місць для проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів виробничого навчання та виробничої практики"

Інформація

Про підключення професійно – технічних навчальних закладів різних типів та форм власності до Єдиної державної електронної бази з питань освіти».

Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки молоді та спорту звертає увагу професійно – технічних навчальних закладів різних типів та форм власності на наказ Міністерства освіти і науки України від 13.03.2015 № 288 яким внесені зміни до Технічних описів документів про освіту та вчені звання, що виготовляються поліграфічним способом.

Разом з тим нагадуємо про необхідність виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 17.05.2013 № 559 « Про підключення професійно – технічних навчальних закладів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти» що дає можливість замовляти, отримувати та видавати учням (слухачам) документи про професійно – технічну освіту державного зразка (диплом кваліфікованого робітника, свідоцтво про присвоєння (підвищення робітничої кваліфікації) відповідно до Порядку замовлення, видачі та обліку документів про професійно – технічну освіту державного зразка затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 02.04.2015  № 387.

 Інформація щодо порядку та послідовності підключення професійно – технічних навчальних закладів різних типів та форм власності до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, створення або завантаження документів у ЄДЕБО викладено в інструкціях розміщених на офіційному сайті Державного підприємства «Інфоресурс».

 

МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Н А К А З

06.06.2006 N 441

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 липня 2006 р. за N 790/12664

Про затвердження Типових правил прийому

до професійно-технічних навчальних закладів України

На виконання статті 14 Закону України "Про професійно-технічну освіту" (103/98-ВР) та з метою приведення у відповідність до чинного законодавства України правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Типові правила прийому до професійно-технічних навчальних закладів України.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти України від 28.05.98 N 191 (z0381-98) "Про затвердження Типових правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів України", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 15.06.98 за N 381/2821 (із змінами).

3. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим,начальникам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій довести наказ до відома керівників професійно-технічних навчальних закладів.

4. Контроль за дотриманням наказу покласти на першого заступника Міністра Жебровського Б.М.

Міністр С.М.Ніколаєнко

Наказ МОНУ Про типові правила прийому до ПТНЗ

 

Організація навчання в порядок експерименту дезадаптованих  учнів загальноосвітніх  навчальних закладів у професійно-технічних навчальних закладів м. Києва для надання базової загальної середньої освіти та допрофесійної підготовки.

Перелік  професійно-технічних навчальних закладів, які організовують навчання дезадаптованих  учнів загальноосвітніх  навчальних закладів:

  1. Вище професійне училище  Національного авіаційного університету
  2. Київський професійний ліцей будівництва і комунального господарства
  3. Державний навчальний заклад "Київське регіональне вище  професійне училище будівництва"
  4. Вище професійне училище №25
  5. Київське вище професійне училище сервісу і дизайну
  6. Київський професійний будівельний ліцей

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

07 грудня 2018На даний момент 21 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1309
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1805701