ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНА ОСВІТА м.КИЄВА ЗАПОЧАТКОВАНО ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ КОНКУРС «ЧЕСТЬ І ЗВИТЯГА»
e-mail Друк PDF

ЗАПОЧАТКОВАНО ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ КОНКУРС «ЧЕСТЬ І ЗВИТЯГА»

30 листопада 2017 року в Київському професійному ліцеї будівництва і комунального господарства відбулась предметна частина міського військово-патріотичного конкурсу «Честь і звитяга» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м.Києва, присвяченого відзначенню Дня Збройних Сил України.

Цей конкурс започатковано управлінням професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) за співпрацею з Київським міським військовим комісаріатом і Київською міською організацією Товариства сприяння обороні України.

Конкурс проводиться з метою формування в учнів почуття патріотизму, їх морально-психологічної та фізичної готовності до захисту Вітчизни, підняття престижу та популяризації військової служби.

В конкурсі брали участь команди від усіх 23 професійно-технічних навчальних закладів міста. У предметній частині конкурсу учнівські команди, які складалися з чотирьох учасників від кожного навчального закладу, змагалися за двома номінаціями: «Наказ із штабу» та «До захисту вкраїнської землі готові».

В рамках номінації «До захисту вкраїнської землі готові», яка проходила в спортивній залі ліцею, учні змагались у таких військово-прикладних видах як збирання-розбирання автомата, спорядження магазину автомата, стрільба з малокаліберної ґвинтівки.

В рамках номінації «Наказ із штабу», яка проходила в навчальному кабінеті, учні розвязували практичні завдання з предмету «Захист Вітчизни».

Оцінювало змагання учнів фахове журі, яке очолює заступник Київського міського військового комісара, підполковник Слюсаренко ігор Володимирович. Заступником голови журі є заступник голови Київської міської організації Товариства сприяння обороні України Соловей Сергій Володимирович. Змагання зі зброєю оцінювали військовослужбовці Київського міського військового комісаріату, які мають досвід бойових дій на Сході нашої держави.

В предметних номінаціях у загальнокомандному заліку передбачувано перемогла команда Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Друге місце виборола команда Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва». Третє місце здобула команда Державного навчального закладу «Київське вище професійне училище водного транспорту».

Управління професійної освіти вітає команди-переможців предметних номінацій конкурсу. Але власне конкурс ще триває. Змагання за творчими номінаціями конкурсу «Розповім про героя АТО» та «Патріотичний гурт» відбудуться 7 грудня 2017 року в приміщенні Київської міської організації Товариства сприяння обороні України.

 

 

 

 
http://pto-kyiv.com.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6181382015.jpg
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

20 березня 2019На даний момент 44 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1309
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1888809