Новини
e-mail Друк PDF

Міський конкурс «Київський вальс» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів міста Києва

Міський  конкурс «Київський вальс» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів міста Києва

15.05.2017 року на базі Київського міського будинку учителя пройшов міський  конкурс «Київський вальс» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів міста Києва. Конкурс складався з двох турів. В першому турі всі учасники виконували обов’язковий танець - вальс під свій довільний музичний супровід. В другому турі кожна пара виконувала довільний бальний або сучасний танець.

 Організатором конкурсу виступив Київський державний будинок  художньої та технічної творчості при підтримці управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Для оцінювання конкурсу були запрошені:

Голова журі:

Андрусенко Марина Глібівна

 

суддя Міжнародного класу вищої категорії, керівник спортивного бального танцю «Гранд- дует»

 

Члени журі:

 

Герб Олександр Олександрович

Азарова Ганна Сергіївна

керівник художній Київського державного будинку художньої та технічної творчості, Відмінник освіти України, відмінник столичної освіти, відмінник культури України;

керівник гуртка сучасного танцю «А6» Київського державного будинку художньої та технічної творчості, лауреат Міжнародних конкурсів з сучасної хореографії.

Стайловська Катерина Сергіївна

викладач-педагог бального танцю «Гранд-дует»

Журі відмітило високий рівень виконавської майстерності та високу сценічну культуру. Переможці конкурсу були нагороджені дипломами грамотами та медалями.

 
e-mail Друк PDF

З 20 травня до 12 червня доступ користувачів до ЄДЕБО буде тимчасово призупинено

 
З 20 травня до 12 червня доступ користувачів до ЄДЕБО буде тимчасово призупинено

Щоб забезпечити якісну та безперебійну роботу Єдиної державної електронної бази з питань освіти, зокрема, під час вступної кампанії, буде замінено програмне забезпечення в ЄДЕБО та здійснено інші технічні заходи. Для реалізації усіх цих змін доступ користувачів до бази буде призупинений з 20 травня до 12 червня 2017 року.

У зв’язку з цим  просимо користувачів ЄДЕБО до 18 години 19 травня завершити внесення до бази відомостей станом на зазначену дату.

Аби вчасно видати документи про професійно-технічну та вищу освіту випускникам, які завершують навчання до 18 червня, навчальним закладам пропонується сформувати замовлення на створення інформації, що міститься в документах про освіту, до 18:00 18 травня.

Якщо такі замовлення будуть оформлені належним чином, то технічний адміністратор ЄДЕБО в електронній формі надасть навчальним закладам до 16:00 19 травня присвоєні реєстраційні номери та необхідну інформацію.

Для тих, хто завершує здобуття професійно-технічної та вищої освіти після 18 червня, формування замовлень здійснюватиметься в ЄДЕБО після відновлення доступу.

Про точні дату та час повного відновлення доступу до ЄДЕБО, а також про строки внесення до бази відомостей, створених у період призупинення її роботи, ми обов’язково повідомимо додатково.

 
e-mail Друк PDF

18 травня у школах та інших навчальних закладах говоритимуть про геноцид кримських татар – рекомендація МОН

 
18 травня у школах та інших навчальних закладах говоритимуть про геноцид кримських татар – рекомендація МОН

Міністерство освіти і науки України рекомендувало школам провести 18 травня інформаційні години, лекції, бесіди, тематичні уроки, в межах яких учням та студентам розповідатимуть про трагічні події, пов’язані із геноцидом кримськотатарського народу. Про це йдеться у листі МОН від 15.05.2017 № 1/9-269 щодо проведення заходів до Дня пам’яті жертв геноциду.

На допомогу вчителям у листі МОН дається посилання на начальні матеріали, що можна використовувати під час проведення заходів.

«Педпрацівники можуть, зокрема, використовувати матеріали фотовиставки «18 травня 1944 року – трагічна дата в історії кримськотатарського народу. Боротьба за повернення на Батьківщину. Інтеграція в демократичній Україні», – зазначено у документі.

Додаткові матеріали та методичні рекомендації учителі можуть завантажити з офіційної сторінки МОН за посиланням: http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/5518- .

Передбачається, що заплановані заходи будуть висвітлюватися на сайтах навчальних закладів, а також органів управління освітою. 18 травня у школах та інших навчальних закладах говоритимуть про геноцид кримських татар – рекомендація МОН.

 
e-mail Друк PDF

Відбувся Міжнародний конкурс молодих зварників «Золотий кубок Лінде»

Відбувся  Міжнародний  конкурс  молодих зварників  «Золотий кубок Лінде»

У   м. Фрідек – Містек (Чехія)  відбувся  Міжнародний  конкурс  молодих зварників  «Золотий кубок Лінде». В конкурсі брали участь 113 учасників з Чехії, Словакії, Німеччини, України.

Місто Київ представляли учень Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації» Фещук Владислав та майстер виробничого навчання Кур’язов Рустам Алімбайович.

Фещук Владислав посів 7 місце в конкурсі.

Делегація України ввійшла в десятку кращих.

 
e-mail Друк PDF

Делегація учнів та викладачів Мюнхенської автомобільної школи

Делегація  учнів та викладачів Мюнхенської автомобільної школи

З 07 травня по 13 травня 2017 року у Державному навчальному закладі  «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації»  перебуває делегація  учнів та викладачів Мюнхенської автомобільної школи.

За програмою  делегація відвідає робочі місця, де учні навчального заклад проходять виробниче навчання та виробничу практику.

Учні мали змогу ознайомляться з кабінетами, лабораторіями, майстернями в яких готують спеціалістів їхнього профілю, новітніми технологіями та устаткуванням. Також випробують свою майстерність та знання на практичних роботах у зварювальній майстерні. 

 

 


Аркуш 7 з 225

24 лютого 2018На даний момент 58 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1267
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1619045