Новини
e-mail Друк PDF

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва відзначив свій 50-річний ювілей

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва відзначив свій 50-річний ювілей

Ювелір – це той, хто із шматка металу

виготовляє витвори мистецтва,

шануючи свою працю і приносячи

задоволення людям.

За час свого існування Центром підготовлено більше 20000 кваліфікованих робітників для підприємств ювелірної галузі і сфери побуту.

Педагогічними працівниками Центру розроблені державні стандарти професійної підготовки за професіями: «Ювелір-закріпник», «Ювелір (ювелір-модельєр)», «Контролер художніх виробів», «Огранувальник вставок для ювелірних та художніх виробів».

Навчальний заклад має надійних партнерів: Асоціація ювелірів України, Торговий дім «Сова», ТОВ «Діамант-13», Київське міське відділення «Укрпошта», ТОВ «ДЦ Україна» та інші.

Здобутком закладу є гарантія працевлаштування випускників, якими він пишається.

Бажаємо наступних професійних, освітянських перемог працівникам навчального закладу.

 
e-mail Друк PDF

12 квітня 2018 року на базі Київського професійного будівельного ліцею за підтримки Київської організації ветеранів-прикордонників спільно з Департаментом персоналу Державної прикордонної служби України проведено військово-патріотичний захід для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва та загальноосвітніх шкіл Дарницького та Деснянського районів м. Києва.

Заходом передбачалось:

- презентація Державної прикордонної служби України;

- демонстрація озброєння, яке використовується прикордонниками в ході виконання бойових завдань.

У заході брало участь 24 навчальні заклади професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва із загальною кількістю 320 учнів.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву та педагогічному колективу Київського професійного будівельного ліцею за високу організацію з підготовки та проведення заходу.

 
e-mail Друк PDF

Виставка-конкурс декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та технічної творчості "АRTWORK ПТО-2018"

Виставка-конкурс декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та технічної творчості "АRTWORK ПТО-2018"

З 2- 6 квітня 2018 року Київський державний будинок художньої та технічної творчості при сприянні управління професійної освіти міста Києва була проведена виставка-конкурс з технічної творчості, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва серед учнів професійно (професійно-технічних) навчальних закладів міста Києва "ARTWORK ПТО - 2018". Виставку-конкурс організовано з метою виявлення і підтримки талановитої, творчо-обдарованої учнівської молоді, виховання естетичного та художнього смаку, стимулювання розвитку творчого пошуку та ініціативи при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і техніки виконання, обміну творчими досягненнями та досвідом серед молоді та педагогів. На виставці були представлені роботи: художня вишивка, вироби з природних матеріалів (лозоплетіння та вироби з соломки), художнє різьблення, випилювання по дереву, народні та авторські ляльки-мотанки, художнє плетіння, бісероплетіння, ткацтво, мозаїка та багато іншого.

 
e-mail Друк PDF

 29 березня 2018 року на базі Київського вищого професійного училища деревообробки проведено семінар для інженерів з охорони праці закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва на тему: «Знання, розуміння і дотримання вимог охорони праці - запорука безпеки».

У роботі семінару взяли участь: Мусієнко Таїсія Петрівна-заступник начальник управління професійної освіти Департаменту освіти і науки молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Зозуля Володимир Петрович - головний спеціаліст управління професійної освіти Департаменту освіти і науки молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації, Грузевич Світлана Олегівна-начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Київській області, Дуброва Наталія Йосипівна-завідувач сектору з охорони праці та безпеки життєдіяльності відділу адміністративної роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, Бойко Володимир Вікторович-головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області, Кувеньов Олександр Вікторович - головний інспектор відділу пожежної безпеки Головного управління ДСНС України у м.Києві.

Представники Головного управління Держпраці у Київській області, Головного управління ДСНС України у м.Києві та Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України виступили з доповідями щодо змін у законодавстві про охорону праці, пожежну безпеку, нормативно правових актах Міністерства освіти і науки України. Наголосили на необхідності дотримання вимог нормативно правових актів з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки в навчальних закладах, акцентували увагу на типові порушення вимог безпеки, порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій, тощо. Відповіли на запитання учасників семінару.

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

СВІТ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ

Протягом березня 2018 року закладами професійної (професійно-технічної) освіти було проведено профорієнтаційні заходи «Світ майбутньої професії» на базах: гімназії № 109 ім. Т.Г. Шевченка Печерського району м. Києва, СЗШ № 50 Святошинського району м. Києва, СЗШ № 54 Солом’янського району м. Києва, Романо-германської гімназії Подільського району м. Києва, СЗШ № 190 Деснянського району м. Києва.

Для учнів проводились різноманітні майстер-класи, які дали їм змогу відчути специфіку і важливість кожної професії. Протягом заходів представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва проінформували майбутніх абітурієнтів про переваги отримання робітничої професії.

Заходи відвідало близько 1000 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

 

                    IMG 20180320 135652          IMG 20180320 142349          IMG 20180320 144219

 


Аркуш 7 з 235
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

20 березня 2019На даний момент 22 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1309
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1888854