Новини
e-mail Друк PDF

12 квітня 2018 року на базі Київського професійного будівельного ліцею за підтримки Київської організації ветеранів-прикордонників спільно з Департаментом персоналу Державної прикордонної служби України проведено військово-патріотичний захід для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва та загальноосвітніх шкіл Дарницького та Деснянського районів м. Києва.

Заходом передбачалось:

- презентація Державної прикордонної служби України;

- демонстрація озброєння, яке використовується прикордонниками в ході виконання бойових завдань.

У заході брало участь 24 навчальні заклади професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва із загальною кількістю 320 учнів.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву та педагогічному колективу Київського професійного будівельного ліцею за високу організацію з підготовки та проведення заходу.

 
e-mail Друк PDF

Виставка-конкурс декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та технічної творчості "АRTWORK ПТО-2018"

Виставка-конкурс декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та технічної творчості "АRTWORK ПТО-2018"

З 2- 6 квітня 2018 року Київський державний будинок художньої та технічної творчості при сприянні управління професійної освіти міста Києва була проведена виставка-конкурс з технічної творчості, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва серед учнів професійно (професійно-технічних) навчальних закладів міста Києва "ARTWORK ПТО - 2018". Виставку-конкурс організовано з метою виявлення і підтримки талановитої, творчо-обдарованої учнівської молоді, виховання естетичного та художнього смаку, стимулювання розвитку творчого пошуку та ініціативи при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і техніки виконання, обміну творчими досягненнями та досвідом серед молоді та педагогів. На виставці були представлені роботи: художня вишивка, вироби з природних матеріалів (лозоплетіння та вироби з соломки), художнє різьблення, випилювання по дереву, народні та авторські ляльки-мотанки, художнє плетіння, бісероплетіння, ткацтво, мозаїка та багато іншого.

 
e-mail Друк PDF

 29 березня 2018 року на базі Київського вищого професійного училища деревообробки проведено семінар для інженерів з охорони праці закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва на тему: «Знання, розуміння і дотримання вимог охорони праці - запорука безпеки».

У роботі семінару взяли участь: Мусієнко Таїсія Петрівна-заступник начальник управління професійної освіти Департаменту освіти і науки молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Зозуля Володимир Петрович - головний спеціаліст управління професійної освіти Департаменту освіти і науки молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації, Грузевич Світлана Олегівна-начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Київській області, Дуброва Наталія Йосипівна-завідувач сектору з охорони праці та безпеки життєдіяльності відділу адміністративної роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, Бойко Володимир Вікторович-головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області, Кувеньов Олександр Вікторович - головний інспектор відділу пожежної безпеки Головного управління ДСНС України у м.Києві.

Представники Головного управління Держпраці у Київській області, Головного управління ДСНС України у м.Києві та Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України виступили з доповідями щодо змін у законодавстві про охорону праці, пожежну безпеку, нормативно правових актах Міністерства освіти і науки України. Наголосили на необхідності дотримання вимог нормативно правових актів з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки в навчальних закладах, акцентували увагу на типові порушення вимог безпеки, порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій, тощо. Відповіли на запитання учасників семінару.

 

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

СВІТ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ

Протягом березня 2018 року закладами професійної (професійно-технічної) освіти було проведено профорієнтаційні заходи «Світ майбутньої професії» на базах: гімназії № 109 ім. Т.Г. Шевченка Печерського району м. Києва, СЗШ № 50 Святошинського району м. Києва, СЗШ № 54 Солом’янського району м. Києва, Романо-германської гімназії Подільського району м. Києва, СЗШ № 190 Деснянського району м. Києва.

Для учнів проводились різноманітні майстер-класи, які дали їм змогу відчути специфіку і важливість кожної професії. Протягом заходів представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва проінформували майбутніх абітурієнтів про переваги отримання робітничої професії.

Заходи відвідало близько 1000 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

 

                    IMG 20180320 135652          IMG 20180320 142349          IMG 20180320 144219

 
e-mail Друк PDF

14 березня 2018 року на базі Київського військового ліцею імені І.Богуна відбулися змагання із кульової стрільби (малокаліберної гвинтівки) «Влучний стрілець» серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти   м. Києва.

У змаганнях брало участь 24 команди закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва.

Склад команди: 2 юнаки та 1 дівчина.

За результатами змагань:

І місце    -   команда Київського професійного ліцею транспорту;

ІІ місце   -   команда Київського професійного будівельного ліцею;

ІІІ місце - команда Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою».

Високі результати у змаганнях показали команди: Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва», Державного навчального закладу «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва», Державного навчального закладу «Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва», Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу, Вищого професійного училища № 25 м. Києва, Київського професійного енергетичного ліцею, Київського вищого професійного училища залізничного транспорту, Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації»

 


Аркуш 7 з 235

19 листопада 2018На даний момент 36 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1311
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1820440