Новини
e-mail Друк PDF

 
e-mail Друк PDF

Реалізація проекту Фонду литовсько-української молодіжної ради «Пізнавати та відкривати разом»

Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва протягом 08-14 жовтня 2017 року гостинно приймає молодіжну делегацію Кедайняйського центру професійної підготовки Литовської республіки.

Програма перебування в Києві литовських студентів здійснюється за проектом Фонду литовсько-української молодіжної ради «Пізнавати та відкривати разом».

Метою проекту є сприяння неформальним освітнім методам розвитку національної та історичної обізнаності молоді в Україні та Литві.

Дні спілкування молоді обох країн насичені культурними заходами, відвідуванням музеїв, обміном інформацією, рольовими іграми, присвяченими добі перебування України у Великому князівстві Литовському.

Молоді люди, учасники проекту, розвивають міжкультурні компетенції, історичну поінформованість, зацікавленість та повагу до традицій наших народів і країн, толерантність та дружнє ставлення один до одного. Заходи нікого не залишають байдужим.

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Вітання з Днем працівників освіти

Вітання з Днем працівників освіти

Шановні колеги! Дорогі освітяни!

Сердечно вітаю вас з нашим професійним святом!

Учителю довіряють найцінніше – Дитину. Кожен з вас щоденно плекає серця та душі молодого покоління – нашого майбутнього.

Нехай не вичерпується доброта ваших сердець, множиться радість від успіхів ваших учнів. Бажаю Вам, щоб завжди зігрівала вас пошана ваших вихованців і їхніх батьків.

Творчого натхнення, нехай вдаються вам найсміливіші задуми, а педагогічна свобода окриляє вас у повсякденному житті. Щастя й миру вам та вашим родинам.

З повагою

Олена Фіданян

 
e-mail Друк PDF

 
e-mail Друк PDF

У професійно-технічних навчальних закладах міста Києва пройшли урочисті лінійки з нагоди початку 2017/2018 навчального року та Дня знань

  1 вересня 2017 року в професійно-технічних навчальних закладахміста Києва пройшли урочисті лінійки з нагоди початку 2017/2018 навчального року та Дня знань.

  У 2017 році професійно-технічних заклади м.Києва прийняли на навчання понад 4 тисячі майбутніх кваліфікованих робітників. 

   На урочисті лінійки з привітаннями завітали: представники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м.Києві, роботодавці та батьки учнів.

   Після святкової лінійки був проведений перший урок для всіх учнів на тему «Україна – держава європейська».  

 

 

 

 

 

Детальніше...
 


Аркуш 7 з 227

24 травня 2018На даний момент 53 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1276
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1691724