Новини
e-mail Друк PDF

Виставковий тиждень для столичної профтехосвіти столиці

15 лютого 2011 року у Київському міському будинку учителя відбулася зустріч голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова  з представниками освітянських закладів і керівниками профспілок.

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

 

 

22 лютого 2011 року в приміщенні  Київському палаці дітей та юнацтва проводився  І міський фестиваль-конкурс «Маю честь» присвячений Дню Захисника Вітчизни.

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

 

15 лютого 2011року в Київському вищому професійному училищі швейного та перукарського мистецтва пройшов захист державної кваліфікаційної атестації в групі МС-21 за спеціальністю "Моделювання та конструювання промислових виробів".

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КМДА)

КИЇВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ БУДІВНИЦТВА

Оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Київського регіонального вищого професійного училища будівництва

Умови конкурсу:

- Повна вища освіта.

- Педагогічний стаж роботи не менше 3 років.

- Стаж роботи на керівних посадах системи професійної освіти, або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у даному ПТНЗ не менше 3 років.

- Високі моральні якості та організаторські здібності.

- Знання фінансово-господарської діяльності.

Заяви для участі у конкурсі, особові справи установленого зразка, тези програми розвитку професійно-технічного навчального закладу подавати у відділ професійно-технічної освіти Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вул. Артема, 24  кім. 12 до 9 березня 2011р.)

 
e-mail Друк PDF

7 лютого 2011 року в приміщенні Київського міського будинку учителя відбулося урочисте свято шанування та нагородження кращих працівників професійно-технічної освіти столиці. Цей традиційний святковий захід проходить під девізом: «Благословен, учителю мій, будь!».

 

Детальніше...
 


Аркуш 224 з 235

19 листопада 2018



На даний момент 41 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1311
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1820457