Новини
e-mail Друк PDF

17  січня  2011 року в приміщенні відділу професійно-технічної освіти  Головного управління освіти  і науки виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (вул. Артема, 24, конференц-залі) проведена робоча нарада заступників директорів з навчально-виробничої роботи професійно-технічних навчальних закладів.

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

Кроки педагогічного зростання

Новий рік розпочався у професійно-технічних закладах міста Києва з чергового етапу реалізації експериментальної програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки. Група слухачів у кількості 22 особи приступила з 17 січня 2011 року до ІІІ завершального етапу навчання, який включав опанування методологією професійного навчання, знайомство із інноваційними педагогічними та виробничими технологіями в умовах ПТНЗ та заключну науково-практичну конференцію на базі Київського університету імені Бориса Грінченка.

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

29 грудня 2010 року у приміщенні Київської міської державної адміністрації відбулося засідання Міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти м. Києва. Створена Міжгалузева рада ще в 2007 році, проте результативної співпраці між її учасниками не спостерігалось. Новий етап діяльності розпочався з осені 2010 року: було оновлено склад Міжгалузевої ради, підготовлено план роботи на 2011 рік,  здійснено  аналіз  стану  та  перспектив розвитку профтехосвіти столиці,  створено проект програми «Стратегічна програма розвитку професійно-технічної освіти  «Київський робітник. 2011-2015 р.р.».

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

22 грудня 2010 року на базі Міжрегіонального вищого професійного училища зв’язку м. Києва (бульвар Т. Шевченка, 56) відбулася міська методична секція директорів ПТНЗ на тему: «Використання інформаційно-комунікативних технологій, методичних новацій та педагогічної творчості в процесі якісної підготовки висококваліфікованого робітника».

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

17 грудня 2010р. на  базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського  університету імені Б. Грінченка (проспект П.Тичини,17) відбулася робочий семінар директорів ПТНЗ на тему «Презентація програм «Європейський союз 2020» та «Освіта і підготовка 2020».

Детальніше...
 


Аркуш 224 з 233

21 серпня 2018На даний момент 47 гостей на сайті

Опитування

Якої інформації повинно бути більше?
 
Користувачі : 4
Зміст : 1305
Посилання : 39
Переглянути хіти змісту : 1755901